کد مطلب: 40559| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۲ ۲۰:۵:۱۰| نسخه چاپی
خانم بازیگر با این تصویر خبر ازدواجش را علنی کرد

خانم بازیگر با این تصویر خبر ازدواجش را علنی کرد

سینما و تئاتر - ایران نیوز 24: ریحانه پارسا بازیگر مشهوری که با سریال پدر به شهرت رسید، با انتشار پستی در اینستاگرام خبر ازدواجش را اعلام کرد. او با انتشار این عکس نوشته است: "گر هیچ نباشد چون تو باشی.. ممنون از تبریکاتون".

ریحانه پارسا بازیگر جوانی است که چندی پیش حضورش در سریال تلویزیونی "پدر" با حواشی زیادی روبه رو شد.

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد اسفند ۱۳۷۷ در تهران است. پدر او شغل آزاد و مادرش خانه دار است، بچه اول خانواد و دو خواهر کوچکتر از خود دارد.پارسا فعالیت حرفه‌ای خود را از تئاتر و کار‌های دانشجویی هنرستان سوره شروع کرد، او می‌گوید آنقدر بلند پرواز بودم که یک روزی می‌دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.اولین و حرفه ای‌ترین تجربه رسمی او در تلویزیون با سریال پدر در سال ۹۷ با نقش لیلا شروع شد، او از طریق دستیار کارگردان به پروژه معرفی شد. پارسا علاوه بر بازیگری، در رشته عکاسی نیز موفقیت‌هایی را کسب نموده است.

پارسا در نقش لیلا در این سریال به شهرت عجیبی رسید. پس از پایان سریال پدر او تصاویری از خود در اینستاگرام منتشر کرد که با واکنش های فراوانی همراه بود. عده ای به انتقاد از او پرداختند و عده ای دیگر از او دفاع کردند. از جمله منتقدان پارسا عوامل اصلی این سریال از جمله بهرنگ توفیقی و حامد عنقا بودند.

پارسا در واکنش به انتقاد با انتشار پستی در اینستاگرام توضیح داد: «من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطه ی سریال پدر هست( این رو هیچ وقت یادش نمیره)از همین پست میگم اگر این روزها عکسی دیده شده که فرقِ زیادی با تصویرِ این ماه های اخیر داره بی هیچ جبهه گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست. صرفا توجیهی است که ریحانه هیچ شباهت(ظاهری)به لیلای دیده شده نداره!»

کد مطلب: 40559| زمان انتشار: ۱۳۹۸/۱/۱۲ ۲۰:۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب