کد مطلب: 40432| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۹:۲:۱۰| نسخه چاپی
همایش اهدای ۸۰ هزارمین اسناد املاک علوی برگزار می‌شود

با حضور رییس دفترمقام معظم رهبری؛

همایش اهدای ۸۰ هزارمین اسناد املاک علوی برگزار می‌شود

راه و شهرسازي - ایران نیوز 24: همایش اهدای ۸۰ هزارمین اسناد املاک علوی به محرومان مناطق کشور با حضور ریاست محترم دفتر مقام معظم رهبری در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی همایش اهدای ۸۰ هزارمین اسنادعلوی به محرومان و مستضعفان واجد شرایط با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری در تاریخ یکشنبه ۱۹ اسفندماه سال جاری در بنیادمستضعفان انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.در همایش اهدای ۸۰ هزارمین اسناد املاک علوی به محرومان مسئولان کشوری ازاستان‌هایی که اسناد علوی درآن‌ها واگذار شده است حضور دارند.همچنین در این مراسم ۳ هزار فقره ازاسناد علوی به نمایندگان استان‌های محروم واگذار می‌شود.

اهدای اسناد علوی از اهم اقدامات بنیادمستضعفان انقلاب اسلامی است که از سال ۱۳۹۲ آغاز شده است و در سال ۱۳۹۳ با حضور ریاست محترم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی جناب سعیدی کیا در استان‌های مختلف کشور شاهد واگذاری اسناد علوی به محرومان بودیم. گلستان-مازندران-آذربایجان شرقی-هرمزگان-گیلان-البرز-سمنان-زنجان- خوزستان-خراسان رضوی-خراسان شمالی-خراسان جنوبی-بوشهر-ایلام-اردبیل وآذربایجان غربی از جمله استان‌هایی هستند که در ۵ سال گذشته درآن‌ها حدود ۸۰ هزار اسناد واگذاری املاک علوی به محرومان و مستضعفان اهدا شده است.

کد مطلب: 40432| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۹:۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب