کد مطلب: 40408| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۹:۲۹:۱۰| نسخه چاپی
تنهاترین رئیس‌جمهور؟

روایت داماد رئیس جمهور از تنهایی روحانی

تنهاترین رئیس‌جمهور؟

سیاسی - ایران نیوز 24: کامبیز مهدی‌زاده، داماد حسن روحانی که چند ماه پیش انتصابش در وزارت صنعت جنجال شده بود یادداشتی با عنوان « تنهاترین رئیس‌جمهور» منتشر کرده است.

مهدی‌زاده در این یادداشت درباره پدرزنش نوشته است: «با کمی تامل و با نگاهی به اطرافیان روحانی می‌شود دید که تقریبا اندک افرادی در دولت حاضرند خود را خرج روحانی کنند و اغلب به فکر دور بعد هستند. آنها در مشکلات جاخالی می‌دهند که تیرهای انتقادی به تن روحانی بنشیند تا روحانی در مرکز سیل انتقادها باشد. این روزها همه از دولت روحانی گلایه می‌کنند؛ راست و چپ هم ندارد، اصولگرایان این مخالفت را با صدای بلند داد می‌زنند و اصلاح‌طلبان سعی می‌کنند از دولت رفته‌رفته فاصله بگیرند و آرام‌تر شیخ اعتدال را نقد می‌کنند.‌» و در ادامه بخشی از شعارهای تکراری روحانی در سال ۹۶ را به‌عنوان دستاوردهای روحانی مطرح کرده است.

این روزها ناکارآمدی دولت روحانی بر همگان عیان شده و مردم در اثر بی‌تدبیری دولت، سفره‌شان کوچک شده است و تمام حامیان پیشین دولت هم سعی دارند راه خود را از روحانی جدا کنند. البته از داماد رئیس‌جمهور بعید نیست در این شرایط هم از پدرزن خود دفاع کند.

کد مطلب: 40408| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۹:۲۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب