کد مطلب: 40356| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۸:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
دریافت یک روزه و بدون ضامن، تسهیلات ارزان قیمت از بانک اقتصادنوین

دریافت یک روزه و بدون ضامن، تسهیلات ارزان قیمت از بانک اقتصادنوین

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: بانک اقتصادنوین باهدف افزایش قدرت خرید و حفظ سرمایه و پس‌انداز مشتریان و کمک به رونق و شکوفایی چرخه اقتصادی کشور، طرح "کوشان" را معرفی کرد.

طرح تسهیلاتی "کوشان" فرصت خوبی را برای سپرده‌گذاران حقیقی و حقوقی این بانک فراهم کرده تا بتوانند ضمن دریافت سود سپرده، تا 80 درصد مبلغ سپرده خود، بدون نیاز به ضامن و در کمترین زمان ممکن تسهیلات ارزان قیمت دریافت کنند. نرخ سود یا کارمزد تسهیلات در طرح "کوشان" متغیر بوده و به نسبت نرخ سود سپرده دریافتی توسط مشتری بابت سپرده تودیع شده و دوره زمانی بازپرداخت تسهیلات بین چهار تا 18 درصد تعیین شده است.

 خرید محل کار، خرید خودرو، تأمین سرمایه در گردش، بهسازی و تجهیز ملک (محل کار/ مسکونی)، خرید کالا، ابزار کار و لوازم یدکی و خرید کالا های مصرفی بادوام از جمله مواردی است که مشتریان ارجمند می‌توانند برای انجام آن از تسهیلات طرح "کوشان" بانک اقتصادنوین با شرایط بازپرداخت انتخابی بهره‌مند شوند.  مشتریان ارجمند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این طرح به صفحه طرح کوشان در سایت اصلی بانک اقتصادنوین به آدرس https://www.enbank.ir/kooshaan مراجعه و یا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان این بانک به شماره 48031000-021 تماس حاصل کنند.

کد مطلب: 40356| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۸:۱۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب