کد مطلب: 40317| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۱:۹:۱۰| نسخه چاپی
اخراج

اخراج "اون" قلابی هنگام ورود "اون" واقعی + تصاویر

بین الملل - ایران نیوز 24: بازیگر استرالیایی که شباهت خیره‌کننده‌ای به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی دارد، از خاک ویتنام اخراج شد.

این کمدین که به نام هنری هاوارد ایکس مشهور است روز دوشنبه اعلام کرد که مقام‌های ویتنامی هنگام ورود رهبر کره شمالی برای دیدار با رئیس جمهوری آمریکا، او را از این کشور اخراج کرده‌اند. کیم جونگ اون قلابی به همراه فرد دیگری که بسیار به دونالد ترامپ شباهت دارد، روز جمعه در خیابان‌های هانوی، پایتخت ویتنام حاضر شده و توجه مردم و رسانه‌ها را به خود جلب کرد. او هنگام عزیمت به فرودگاه برای بازگشت به کشورش گفت: طنز سلاح قدرتمندی علیه دیکتاتوری است، اما کره شمالی‌ها اصلا درک طنز ندارند.وی همچنین گفت که مأموران ویتنامی پیش از اخراج او، از او خواسته بودند که نظم را بر هم نزند.

به گفته این هنرپیشه، راسل وایت، مردی که ظاهری شبیه ترامپ دارد و رفتار او را تقلید می‌کند از ویتنام اخراج نشده، اما اجازه حاضر شدن با این ظاهر در فضای عمومی را ندارد. کیم جونگ اون قرار است در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه همین هفته در هانوی برای دومین بار با یکدیگر دیدار و به ویژه در مورد مسئله هسته‌ای گفتگو کنند. ویتنام که این بار میزبان این دیدار مهم است، تدابیر امنیتی شدید را در پایتخت به اجرا در آورده است.

کد مطلب: 40317| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۱:۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب