کد مطلب: 40315| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۱:۱۹:۱۰| نسخه چاپی
 کشف سر‌های بریده شده ۵۰ دختر ایزدی در پایگاه داعش

کشف سر‌های بریده شده ۵۰ دختر ایزدی در پایگاه داعش

بین الملل - ایران نیوز 24: یک روزنامه بریتانیایی از کشف سر‌های بریده شده ده‌ها دختر ایزدی در آخرین پایگاه تروریست‌های داعش در شرق فرات خبر داد.

به گزارش شبکه خبری «آر تی عربی» روسیه، روزنامه «دیلی میل» بریتانیا در گزارشی در شماره روز یک شنبه خود تاکید کرده که یگان ویژه نیروی هوایی این کشور هنگام فرماندهی حمله به آخرین پایگاه داعش در شرق سوریه، سر‌های بریده شده ۵۰ دختر ایزدی کشته شده به دست عناصر مسلح این گروهک تروریستی را پیدا کردند. این روزنامه در گزارش خود ضمن اعلام این که دختران مذکور «برده جنسی» داعش بوده و سر‌های آن‌ها نیز در سطل زباله پیدا شده، آورده است: این کشف وحشتناک هنگام ورود نیرو‌های بریتانیایی به شهر تحت محاصره «باغوز» در ساحل شرقی رودخانه فرات در شرق سوربه به عنوان آخرین پایگاه داعش مشخص شد.

دیلی میل با اشاره به این که این مسئله مربوط به دوره پس از یک نبرد شدید در ماه جاری میلادی است که در جریان آن نزدیک به ۱۰۰ عنصر مسلح از پای درآمدند جایی که نیرو‌های ویژه ۶۰۰ خمپاره و ده‌ها هزار گلوله مسلسل شلیک کردند و در نتیجه آن نیز تروریست‌های داعش مجبور شدند وارد یک شبکه تونل موجود در زیر شهر باغوز شوند که به یک ویرانه تبدیل شده، همچنین از کشته شدن دو نیروی بریتانیایی در جریان این حمله خبر داد.

در همین حال، یک منبع در گفتگو با روزنامه «میل آو ساندی» اظهار داشت: هنگام شکست، بی رحمی افراط گرایان هیچ گونه حد و مرزی ندارد؛ آن‌ها این زنان درمانده را با بزدلی کامل کشتند و سر‌های بریده شده آن‌ها را به جای گذاشتند تا ما پیدایش کنیم؛ هیچ انسان عادی نمی‌تواند انگیزه انجام چنین کار تهوع آوری را درک کند. منبع مذکور در این باره افزود: هیچ یک از سربازان نیروی ویژه که وارد باغوز شدند، این صحنه‌ها را فراموش نمی‌کنند و برخی از آن‌ها نیز، آن را به صحنه‌ای از فیلم «Apocalypse Now» (اینک آخرالزمان، یک فیلم حماسی، ماجراجویی و جنگی درباره جنگ ویتنام) تشبیه کردند با این حال تنها تسلی بخش سربازان این است که در پایان تسلط داعش سهیم بودند.

کد مطلب: 40315| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۵ ۱۱:۱۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب