کد مطلب: 40268| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱ ۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
شفر‌خواستار‌اخراج‌گزارشگرِبازی‌استقلال‌ازکشور‌شد!

شفر‌خواستار‌اخراج‌گزارشگرِبازی‌استقلال‌ازکشور‌شد!

ایران - ایران نیوز 24: محمدحسین زرندی، مدیر رسانه‌ای تیم استقلال گفت: ابتدا و پیش از شروع صحبت‌های آقای شفر باید بگویم وقتی وارد رختکن شدیم، بلافاصله صحبت‌های گزارشگر بازی (محمد سیانکی) را به ما انتقال دادند که گویا صحبت‌های خوبی درباره بازیکنان ما نگفته بود.

وی ادامه داد: همان‌طور که می‌دانید، رسالت یک گزارشگر بیان صحبت‌های بی‌طرفانه است و اینکه علیه کسی موضع نگیرد و نظرات شخصی‌اش را بیان نکند. امیدوارم گزارشگران عزیز این موضوع را رعایت کنند تا وقتی ما وارد رختکن می‌شویم، بازیکنان به سمت مربی نیایند که بگویند گزارشگر بازی صحبت‌های خوبی درباره آنها مطرح نکرده است. امیدواریم گزارشگران این موضوع را رعایت کنند.

در ادامه وینفرد شفر با جملاتی تند علیه گزارشگر بازی گفت: زمانی که یک رسانه، یک فرد رسانه‌ای یا یک مربی بخواهد در مورد بازیکنان ما صحبت کند،‌ خوب نیست. مهدی رحمتی 440 بازی در لیگ انجام داده است. پژمان منتظری بازیکن باکیفیتی است و به نظرم اگر 30، 35 یا 40 ساله هم باشد من برای او احترام قائل هستم. نمی‌دانم گزارشگر بازی امروز لباس چه تیمی یا چه رنگی را به تن کرده بود، اما اگر گزارشگری نمی‌تواند به مهدی رحمتی و پژمان منتظری یا هر بازیکنی احترام بگذارد و به هواداران احترام نمی‌گذارد، به نظرم باید به کشور دیگری برود. از شما اصحاب رسانه نیز تشکر می‌کنم که در این هوای سرد به ورزشگاه آزادی آمدید تا بازی ما را پوشش بدهید. همچنین باید از هواداران‌مان نیز تشکر کنم.

کد مطلب: 40268| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱ ۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب