کد مطلب: 40238| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۸:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
 اینترنت رایگان در طرح «دوشنبه سوری» همراه اول + کدهای فعال سازی

اینترنت رایگان در طرح «دوشنبه سوری» همراه اول + کدهای فعال سازی

فن آوری وارتباطات - ایران نیوز 24: همراه اول در طرح دوشنبه سوری‌های همراه اول، در آخرین دوشنبه هر ماه طرح‌های جذاب و ویژه‌ای برای همه مشترکان دائمی و اعتباری در نظر گرفته است. هدایای هر دوشنبه سوری متنوع و متفاوت بوده و مشترکان، در هر ماه از هدایای آخرین دوشنبه آن ماه مطلع می‌شوند.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول به منظور افزایش رضایتمندی مشترکین، در قالب طرح «دوشنبه سوری» در آخرین دوشنبه هر ماه طرح‌های جذاب و ویژه‌ای در نظر گرفته است.هدایای در نظر گرفته برای هر «دوشنبه سوری» متنوع و متفاوت بوده و مشترکین هر ماه از هدایای آن مطلع می‌شوند.

در دومین «دوشنبه سوری» اپراتور همراه اول که ۲۹ بهمن ماه برگزار می‌شود، هدایای جذاب اینترنتی در نظر گرفته شده که شامل بسته‌های دیتای (۱۰۰مگابایت تا ۱۰۰گیگابایت) یک روزه (از ساعت ۵ تا ۱۷) است که به کلیه مشترکین دائمی و اعتباری بصورت تصادفی اختصاص می‌یابد.بسته‌های اینترنت «دوشنبه سوری» از ۱۰۰ مگ تا ۱۰۰ گیگابایت تعریف شده که شامل همه مشترکین همراه اول می‌شود. مشترکین همراه اول از ساعت صفر روز دوشنبه ۲۹بهمن ماه (به مدت یک روز) فرصت دارند با شماره گیری کددستوری #۱*۵۴*۱۰۰* بسته خود را فعال کنند. همراه اولی‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال اینترنتی اپراتور اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

کد دستوری طرح دوشنبه سوری های همراه اول
عملیات
کد دستوری
فعال‌سازی
1#*54*100*
استعلام 0#*54*100*
راهنما 9#*54*100*

 

کد مطلب: 40238| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۸:۳۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب