کد مطلب: 40209| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۲:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
نتانیاهو رسما ایران را تهدید نظامی کرد/ این آخرین سالگرد انقلابتان خواهد بود!

تل‌آویو نابود شود، ایران سالگرد چهل و یکم را نخواهد دید

نتانیاهو رسما ایران را تهدید نظامی کرد/ این آخرین سالگرد انقلابتان خواهد بود!

بین الملل - ایران نیوز 24: نخست‌وزیر اسرائیل در واکنش به جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به تهدید مردم ایران پرداخت و مدعی شد اگر ایران به دنبال نابودی تل‌آویو و حیفا باشد، انقلاب اسلامی به پایان می‌رسد.

ساعاتی پس از آنکه میلیون‌ها ایرانی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتند، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل با انتشار یک پیام ویدئویی به تهدید مردم ایران پرداخت.نتانیاهو در این پیام ویدئویی با بیان اینکه ایران نمی‌تواند تل‌آویو و حیفا را نابود کند، مدعی شد که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، «این آخرین سالگرد انقلابی خواهد بود که ایرانی‌ها جشن می‌گیرند. بهتر است این موضوع را مد نظر داشته باشند

وی همچنین گفت تل‌آویو «تهدیدات» ایران را نادیده نمی‌گیرد، اما تحت تأثیر آن‌ها نیز قرار ندارد. اظهارات نتانیاهو در حالی مطرح می‌شود که «جان بولتون» مشاور امنیت ملی دولت آمریکا نیز پارسال در جمع اعضای گروهک منافقین مدعی شده بود که سن انقلاب ایران به چهل نمی‌رسد و آمریکایی‌ها سال نوی میلادی را در تهران جشن می‌گیرند

تل‌آویو نابود شود ایران سالگرد چهل و یکم را نخواهد دید

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین در آستانه سفرش به لهستان برای شرکت در کنفرانس ضدایرانی ورشو گفت که ایران در چهلمین سالگرد انقلابشان تهدید کردند که تل آویو و حیفا را نابود می کنند، اگر این کار را بکنند این آخرین سالگردی خواهد بود که جشن می گیرند.در حالی که به جز تعدادی از کشورهای حاشیه خلیج فارس، اکثر کشورهای دیگر در سطح پایین تر از وزیر خارجه در این کنفرانس آمریکایی شرکت می کنند، نتانیاهو تنها کسی است که به عنوان رئیس دولت در این نشست حضور می یابد.

نتانیاهو در حالی که فلسطین اشغالی را ترک می کرد به خبرنگاران گفت: ما هر روزه علیه ایران و تلاش های برای استقرار در منطقه اقدام می کنیم، از جمله همین دیروز.وی افزود: ایران ما را تهدید می کند. آن ها در چهلمین سالگرد انقلابشان تهدید کردند که تل آویو و حیفا را نابود می کنند، من گفتم که موفق نمی شوند و اگر این کار را بکنند این آخرین سالگردی خواهد بود که جشن می گیرند. نتانیاهو که از برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران بسیار عصبانی است، روز گذشته گفت من تهدیدهای ایران را نادیده نمی گیرم اما تحت تاثیر هم قرار نگرفته ام.نشست ورشو روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در پایتخت لهستان برگزار می شود.

کد مطلب: 40209| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۲:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب