کد مطلب: 40105| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۵ ۹:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
 مرضیه برومند در مراسم ازدواج امیرحسین صدیق و باران خوش اندام + تصویر

مرضیه برومند در مراسم ازدواج امیرحسین صدیق و باران خوش اندام + تصویر

سینما و تئاتر - ایران نیوز 24: مرضیه برومند کارگردان و عروسک گردان مطرح کشودمان در صفحه شخصی اش خبر از ازدواج امیرحسین صدیق بازیگر قصه‌ های تا به‌ تا داده است.

امیرحسین صدیق متولد ۸ آبان ۱۳۵۱ در تهران است و اولین حضورش در تلویزیون را با مرضیه برومند در قصه‌های تا به تا تجربه کرد و بعد از آن در مجموعه‌هایی همچون ورثه آقای نیکبخت، کارآگاه شمسی و دستیارش مادام، کتاب فروشی هدهد و همه بچه‌های من حضور داشته است. وی هم چنین اجرای برنامه «کتاب باز» را از شبکه نسیم بر عهده داشته است وی به تازگی ازدواج کرده است.

مرضیه برومند با انتشار این عکس نوشت : امروز به میمنت و مبارکی ... عقدکنونه امیرحسین عزیزم بود با یه دختر نازنین به نام باران ... ببینین چقدر به هم میان...

 همسر امیرحسین صدیق کیست؟

امیرحسین صدیق سال‌ها با مادرش زندگی می‌کرد و به تازگی در ۴۶ سالگی با باران خوش اندام ازدواج کرد. خوش اندام شاعر و تصنیف سرا است و این زوج روز گذشته مراسم عقدکنانشان را جشن گرفتند.

باران خوش اندام با انتشار این عکس در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت : گاهی..ناگهان همان میشود که رویای توبوده.. ای گیس بهم بافته از خواب به رویا.. من خواب خوشم، خواب مرا کاش ببینی... باران خوش اندام و امیرحسین صدیق....

 امیرحسین صدیق و روستا نشینی!

صدیق که به ورزش و سفر علاقه زیادی دارد او قبلا به همراه مادرش در روستا زندگی می کرد و یکی از دلایلی که از تهران به روستا مهاجرت کرد این بود که در روستا مجسمه سازی می کرد.  صدیق پیشتر درباره این تصمیمش گفته بود در سن ۳۰ سالگی تصمیم گرفتم که وقتی ۴۰ ساله شدم دیگر تهران زندگی نکنم و خوشبختانه موفق شدم قبل از ۴۰ سالگی به این رویایم جامه عمل بپوشانم و با همه سختی‌هایی که داشت عاقبت در روستای کمرد ساکن شدم حدود ۷ سال پیش یک باغ قدیمی در کمرد خریدم و شروع به ساخت خانه ام در باغ کردم البته از وقتی اولین اتاق ساخته شد من به اینجا نقل مکان کردم.

کد مطلب: 40105| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۵ ۹:۱۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب