کد مطلب: 39956| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۴ ۹:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
این 3 داعشی‌ بعد از تجاوز،سر 2 دختر را فجیع بریدند+ تصاویر

این 3 داعشی‌ بعد از تجاوز،سر 2 دختر را فجیع بریدند+ تصاویر

بین الملل - ایران نیوز 24: به تازگی تصویر و اطلاعاتی جدید از دو دختر توریستی که توسط داعشی‌ها در مراکش سر بریده شدند در رسانه‌های عرب‌زبان منتشر شده است.

مقامات مراکشی تصویری از چاقو‌هایی که تروریست‌ها با آن سر دو توریست اروپایی را بریده بودند منتشر کردند. این دو توریست به نام‌های لوئیزا ویسترگر جسپرسن ۲۴ ساله و اولاند مارین ۲۸ ساله، روز دوشنبه ۱۷ دسامبر ۲۰۱۸ در منطقه سیدی شمهروش در ۸۲ کیلومتری جنوب مراکش، پس از تجاوز از سوی تروریست‌ها سر بریده شدند. در تصاویر منتشرشده توسط العربیة، ۴ قبضه اسلحه سرد شامل ۳ چاقوی بزرگ و ۱ چاقوی کوچک به چشم می‌خورد.

بنا بر اعلام این خبرگزاری عرب زبان، دو دختر نامبرده شب را در نقطه‌ای دورافتاده چادر زده بودند که سه تروریست مراکشی وابسته به گروه داعش بین ساعت ۲ و ۳ شب پس از تجاوز و بریدن سر آنها، از محل ارتکاب قتل گریختند. تمامی این اتفاقات توسط دوربین روی چادر ضبط شده است. مقامات دانمارک نیز صحت این ویدئو را تایید کردهاند. مقامات مراکش ضمن تاکید بر تروریستی بودن این حادثه و ارتباط عوامل این جنایت با داعش به موضوع مهم دیگری نیز اشاره کرده اند. به غیر از ۳ جانی دستگیر شده پای ۹ نفر دیگر نیز در میان است. مهمتر اینکه مقامات این کشور می‌گویند با استناد به ویدئویی که مورد بررسی قرار گرفته است، تروریست‌ها در آن فیلم مشغول بیعت با ابوبکر البغدادی بوده‌اند.

کد مطلب: 39956| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۴ ۹:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب