کد مطلب: 39945| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۳ ۹:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی منصوب شد

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی منصوب شد

اجتماعی - ایران نیوز 24: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی محمد حسن زدا را به عنوان سرپرست سازمان تأمین اجتماعی منصوب کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در حکم صادر شده از سوی محمد شریعتمداری آمده است:

جناب آقای محمد حسن زدا

عطف به استعفای مورخ 1/ 10 / 97 به شماره 12240/م/501 جناب آقای دکتر انوشیروان محسنی بندپی، ضمن تشکر از خدمات و زحمات دلسوزانه آن برادر ارجمند در طی دوره تصدی سرپرستی سازمان تامین اجتماعی، براساس اختیارات حاصله از اساسنامه مصوب سازمان، خصوصا تبصره ذیل ماده 14 آن اساسنامه به موجب این حکم، جنابعالی را که بحمد الله از صلاحیت‌های لازم برخوردارید به سمت «سرپرست سازمان تامین اجتماعی» منصوب می‌نمایم. اطمینان دارم همکاری همه اعضای محترم هیات مدیره سازمان، روند خدمت رسانی به مخاطبان عام و خاص سازمان را کماکان فراهم خواهد ساخت.

توفیق روزافزون حضرتعالی را در راه خدمت به مردم شریف کشورمان، نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسالت می‌نمایم.»  محمد حسن زدا از سال 1392 تا کنون مسئولیت معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی را بر عهده دارد. مدیرکل تأمین اجتماعی استان های قم و هرمزگان و همچنین مدیرکل وصول حق بیمه سازمان تأمین اجتماعی از دیگر مسئولیت هایی است که محمد حسن زدا پیش از این برعهده داشته است.

کد مطلب: 39945| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۳ ۹:۱۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب