کد مطلب: 39851| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۲۳ ۹:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
رقص جان کری و هیلاری با شاهرخ خان جنجالی شد! + تصاویر

رقص جان کری و هیلاری با شاهرخ خان جنجالی شد! + تصاویر

بین الملل - ایران نیوز 24: چهارشنبه گذشته دو وزیر امور خارجه سابق، هیلاری کلینتون و جان کری به خاطر مهارت هایشان در رقص هندی جزو نام‌های پرتکرار و پر بازدید در توئیتر بودند. مرد ثروتمند هندی جان کری و هیلاری کلینتون را به همراه خواننده و رقصنده معروف بیانسه برای رقص روی صحنه مراسم پیش از عروسی دخترش دعوت کرده بود.

یک استاد دانشگاه به نام آشوک سوین که صفحه اش بیش از دویست و پنجاه هزار دنبال کننده دارد، نیز نوشت: صحنه رقص جان کری و هیلاری کلینتون با ستاره سینمای هند، شاهرخ خان در مراسم پیش از ازدواجی که ثروتمندترین مرد هند برای دخترش گرفته بود نشان داد که چرا حتی کسی مثل دونالد ترامپ هم می‌تواند هیلاری را شکست دهد. مت استولر کاربر دیگری بود که زیر این سرفصل نظر انتقادیش را با دنبال کنندگان پرشماری شریک شده بود: شرکت کردن جان کری و هیلاری کلینتون در عروسی تجملی ثروتمندان هندی اتفاق خوبی است. این هم اتفاق خوبی است اگر آن‌ها صدا‌های مهمی در سیاست‌های دموکراتیک باشند. اما نکته این است که این دو باید انتخاب کنند یکی از این دو راه را طی کنند.

حامیان کلینتون، اما این نظر را ندارند و معتقدند که حمایت کنندگان ترامپ افرادی جنسیت گرا هستند که در زمینه‌های سیاسی و مذهبی دو رو و منافقانه رفتار می‌کنند. ایمی واندرپول نویسنده‌ای است با بیش از صد و هشتاد هزار دنبال کننده. او درباره تصاویر منتشر شده نوشته: این ویدئو را که در توئیتر تا این حد دیده شده می‌گذارم و می‌گذرم. تنها در این زمینه این گفته را به یاد داشته باشید که هیچ چیز انگیزاننده‌تر از تماشای تصویر زنی نیست که از خودش لذت می‌برد.

 

کد مطلب: 39851| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۲۳ ۹:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب