کد مطلب: 39708| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۱ ۸:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
این دختر افغانی 6 ساله را به یک پیرمرد فروختند ! + تصویر

این دختر افغانی 6 ساله را به یک پیرمرد فروختند ! + تصویر

گوناگون - ایران نیوز 24: یک مادر در افغانستان از روی درماندگی و ناچاری مجبور شد دخترش شش ساله اش را به قیمت ۳۰۰۰ دلار به یک پیرمرد بفروشد تا بتواند شکم بقیه فرزندانش را سیر کند.

این زن گفت که من با سه فرزندم روستایمان را به خاطر خشکسالی شدید ترک کردیم. «نجم الدین» مردی که «آکیلا» را خریده است، در هنگام مصاحبه با CNN از پشیمانی در چهره اش نبود. او گفت خانواده این دختر چیزی برای خوردن نداشتند و او عروس پسر ۱۰ ساله اش «شر آقا» می شود. نجم الدین همچنین گفت که کم سن بودن «آکیلا» اهمیتی ندارد. او گفت که این اتفاقات در اینجا مرسوم است. حتی یک پیرمرد با دختر جوان ازدواج می کند. بیش از ۲۷۵،۰۰۰ نفر به خاطر دوره خشکسالی مجبور به اقامت در اردوگاه های موقت شده اند که منجر به کمبود شدید غذا در منطقه شده است.

او تنها کسی نیست که در اردوگاه مشغول خرید و فروش کودکان است. یک پدر دیگر که از CNN خواست نامش فاش نشود.دختر خود را که تنها چهار سالش بود برای پرداخت بدهی فروخت. خشکسالی خیلی بد است و سازمان ملل متحد برآورد کرده است که مردم بیشتری را نسبت به جنگ میان طالبان و دولت آواره کرده است. این سازمان گفته است که در ۲۰ استان که به شدت تحت تاثیر بحران قرار گرفته اند، دو میلیون نفر امنیت غذایی شان به شدت تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

کد مطلب: 39708| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۱ ۸:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب