کد مطلب: 39693| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۸/۲۹ ۸:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
رابرت دنیرو پس از ۲۰ سال از همسرش جدا شد

رابرت دنیرو پس از ۲۰ سال از همسرش جدا شد

سینما و تئاتر - ایران نیوز 24: رابرت دنیرو و همسرش پس از ۲۰ سال زندگی مشترک، ظاهراً به انتهای خط رسیده اند. به گفته یک منبع نزدیک به این دو، دنیرو ۷۵ ساله و همسرش، گریس‌ های‌تاور، ۶۳ ساله دیگر در کنار هم زندگی نمی‌کنند. این دو در هفته‌های آینده جدایی رسمی خود را اعلام خواهند کرد.

ستاره «گاو خشمگین» (Raging Bull) روز دوشنبه در مراسم MoMa در نیویورک سیتی بر روی فرش قرمز حاضر شد در حالی که همسرش در کنار او قرار نداشت. دنیرو و همسرش که قبلاً مهماندار هواپیما بوده دارای دو فرزند هستند: الیوت، ۲۰ ساله و هلن، ۶ ساله. البته این اولین جدایی این زوج، که در سال ۱۹۹۷ با هم ازدواج کردند، نیست. دو سال بعد از ازدواج، دنیرو برای طلاق درخواست داد، اما پس از درگیری‌ها بر سر بدست آوردن حضانتشان، این قضیه هیچ وقت نهایی نشد. این زوج در نهایت بار دیگر به هم پیوستند و در سال ۲۰۰۴ بار دیگر در حضور دوستانی مانند مارتین اسکورسیزی، مریل استریپ و بن استیلر عروسی کردند.  دنیرو در سال ۱۹۸۷ با‌های تاور که در یک رستوران مشهور در لندن (Mr. Chow) کار می‌کرد آشنا شد و علاقه این دو ازدواجشان را در پی داشت. رابرت دنیرو همواره در زمینه صحبت در مورد رابطه اش با گریس به شدت محتاط بوده است، اما هر دو در مورد عقایدشان و به خصوص تاثیر واکسیناسیون بر ابتلای پسرشان به اوتیسم صحبت کرده اند.

دنیرو قبلاً در سال ۱۹۷۶ با بازیگری به نام دیان ابوت ازدواج کرده و تا سال ۱۹۸۸ در کنار او زندگی می‌کرد. این دو دارای یک فرزند پسر به نام رافائل شدند که در سال ۱۹۷۶ بدنیا آمد. دنیرو همچنین دختر ابوت از رابطه قبلی اش که درنا نام داشت را نیز به فرزندی پذیرفت. بازیگر سرشناس هالیوود، از ازدواجش با توکی اسمیت نیز دو فرزند دارد: دو پسر دوقلو به نام‌های آرون و جولین. دنیرو در سال ۲۰۱۳ در مورد احساساتش در یک برنامه تلویزیونی با کیتی کوریک صحبت کرد.

بازیگر فیلم «راننده تاکسی» که راز داشتن زندگی مشترک شاد منوط به «دادن‌ها و گرفتن‌های فراوان و ماندن پای صحبت‌ها و عقاید است، زیرا در این صورت می‌توانید احترامی که در ابتدا داشتید را حفظ کنید». با این وجود، او در مصاحبه با ایندیپندنت در سال ۲۰۱۴ توصیه‌های محتاطانه‌ای را عنوان کرد و گفت: «تن‌ها چیزی که می‌گویم این است که اگر ازدواج کردید، راحت‌تر این است که بچه دار نشوید، زیرا اگر قرار باشد جدا شوید این موضوع [نداشتن بچه] زندگی را برایتان آسان‌تر خواهد کرد.»

گریس های‌تاور کیست؟

گریس های‌تاور دنیرو، زاده ۷ آوریل ۱۹۵۵، بازیگر و خواننده آمریکایی است. مشکلات زناشویی او و همسرش، رابرت دنیرو بارها به نشریات کشیده شده است که با درخواست طلاق از سوی رابرت دنیرو در سال ۱۹۹۹ و یک درخواست حضانت برای فرزندشان الیوت در سال ۲۰۰۱ همراه بود. در سال ۲۰۰۵، کاندایس برگین، رنی راکفلر و های‌تاور به عنوان قربانیان لوسینا توریک-واورینویس که عاشق سرقت از اشخاص مشهور بود شناخته شدند. این سارق از های‌تاور یک جفت گوشواره الماس به ارزش ۹۵٬۵۰۰ دلار ربوده بود.

 در سال ۲۰۱۰، بنیاد زنان نیویورک برای کمک به زنان کم درآمد اعلامیه‌ای منتشر کرد و از های‌تاور به خاطر زحماتش در این زمینه تشکر کرد. وی یکی از فعالان اجتماعی به حساب می‌آید و جشن ۵۵ سالگی‌اش توسط آندری‌لئون تالی از مجله وژ پوشش داده شد.  لی دنیلز کارگردان جایزه خلاقیت موسسه پرَت را از دستان های‌تاور دریافت کرد. های‌تاور در فیلم ارزشمند با دنیلز هم کاری داشت. او در این فیلم نقش یک مددکار اجتماعی را بازی کرد و یکی از ترک‌های اصلی فیلم با نام "چیز‌هایی سر راهم می‌آید" را اجرا کرد. های‌تاور هم چنین قبلاً نقش کوچکی را در یکی از قسمت‌های سریال آبی پلیس نیویورک بازی کرده بود.

 

 

کد مطلب: 39693| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۸/۲۹ ۸:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب