کد مطلب: 39648| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۸/۲۵ ۸:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
اعلام آمادگی بانک توسعه تعاون برای اجرای مرحله دوم طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری

اعلام آمادگی بانک توسعه تعاون برای اجرای مرحله دوم طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری

بانک و بیمه - ایران نیوز 24:رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت این بانک با تمام توان آمادگی کامل برای اجرای مرحله دوم طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری. را داراست.

بنا براعلام روابط عمومی، حجت اله مهدیان در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی مدیران ادارات شعب استانی بانک توسعه تعاون ضمن بیان مطلب فوق گفت: بانک توسعه تعاون حداکثر تعامل را با نهادها و دستگاه‌های مرتبط با طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری و اشتغال پایدار فراگیر برقرار نموده و تا حال حاضر، طرح‌های تسهیلاتی به ارزش 13.400 میلیارد ریال مصوب گردیده است.

وی دوره جدید مدیریت عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را فرصتی مناسب برای نقش‌آفرینی بانک در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی کشور دانست و اعلام داشت بانک توسعه تعاون آمادگی کامل برای تعامل با وزارتخانه در راستای تحقق اهداف توسعه‌ای دولت را داراست. مهدیان ابراز امیدواری کرد مسئله افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون در مقطع فعلی موردتوجه و عنایت دستگاه‌ها و نهادهای بالادستی قرار گیرد و بانک بتواند باقدرت و توان بالاتر گام‌های بلند بعدی را برای تحقق اهداف اقتصادی و اجتماعی دولت بردارد.

مهدیان ارتباط دوسویه با اتحادیه‌های شرکت‌های تعاونی و فعالان بخش تعاون را حائز اهمیت دانست و افزود: بانک توسعه تعاون همت و اراده خود را به‌ویژه طی دو سال اخیر متوجه تعامل با مخاطبان اصلی خود در بخش تعاون گمارده و همین روال را ادامه خواهد داد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون توجه کیفی به مقوله آموزش را الزامی دانست و خاطرنشان کرد آموزش‌های تخصصی و دوره‌های مهارت افزایی نقش بسزایی در افزایش بهره‌وری سازمانی خواهد داشت. وی در خاتمه به تشکیل شورای تحول در بانک توسعه تعاون اشاره نموده و ابراز امیدواری کرد این شورا گام‌های اساسی در پیشبرد اهداف مترقی و اصلاح مدل کسب‌وکار بانک بردارد.

کد مطلب: 39648| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۸/۲۵ ۸:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب