کد مطلب: 39568| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۸ ۸:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
اعلام آمادگی مجلس برای افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون

رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد

اعلام آمادگی مجلس برای افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: علی لاریجانی در سیزدهمین اجلاس بین المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه از اعلام آمادگی مجلس برای بررسی پیشنهاد جهت افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون خبر داد.

بنا بر اعلام روابط عمومی بانک توسعه تعاون، رئیس مجلس شورای اسلامی لاریجانی با بیان این که حمایت از کارآفرینان خرد در جهت اشتغال پایدارازجمله الگوهای موفق در دنیا به شمار می آید که باید در همان راستا عمل کنیم، افزود:افزود :ترویج و معرفی کارکردها و فرهنگ تعاون ، توجه ویژه به الگوهای تعاونی موفق در ایران مثل تعاونی های مصرف و ارائه مدل برای کارهای نوآورانه را توصیه می کنم.

وی مدیریت و ساماندهی صادرات و واردات غیر رسمی کشور علی الخصوص در نقاط مرزی را مهم دانست و افزود : در حوزه مسکن فعالیت زیادی انجام شده و آسیب هم زیاد داشته ایم ؛ باید این حوزه آسیب شناسی شود.رئیس قوه مقننه حسابرسی و نظارت دقیق و استاندارد از همان ابتدا بر تعاونی ها را مهم دانست و افزود : بهبود ، اصلاح و تقویت شبکه توزیع در محلات می تواند بسیار موثر باشد و دولت و مجلس از آن حمایت خواهند کرد . وی استفاده از تجربیات کشورهای دنیا و الگوهای موفق از طریق بومی سازی آنها را در پیشبرد اهداف بخش تعاون برای دستیابی به سهم ۲۵ درصدی این بخش در اقتصاد تعاون مهم دانست و افزود :امیدواریم شاهد رشد بیش از پیش تعاونیها در کشور باشیم.

کد مطلب: 39568| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۸ ۸:۲۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب