کد مطلب: 39472| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۹:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
گام بلند ایمیدرو در اشتغالزایی فراگیر و رشد تولید در کشور /  سرمایه گذاری ۱۷.۸ میلیارد دلاری با مشارکت بخش خصوصی

بهره برداری از ۱۲۹ طرح معدن و صنایع معدنی تا سال ۱۴۰۰

گام بلند ایمیدرو در اشتغالزایی فراگیر و رشد تولید در کشور / سرمایه گذاری ۱۷.۸ میلیارد دلاری با مشارکت بخش خصوصی

صنایع و بازرگانی و معدن - ایران نیوز24: ایمیدرو با هدف ایجاد اشتغال فراگیر و رشد تولید، ۱۲۹ طرح معدن و صنایع معدنی را با سرمایه گذاری ۱۷.۸ میلیارد دلار در مدار تولید قرار می دهد. این طرح ها که طی سال های ۹۷ تا ۱۴۰۰ مورد بهره برداری قرار می گیرد، اشتغالزایی بیش از ۴۰ هزارنفر به طور مستقیم را به همراه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در راستای اهداف و وظایف توسعه ای خود، استراتژی بهره برداری از ۱۲۹ طرح را اعلام کرد.وضعیت طرح ها و پروژه های معدن و صنایع معدنی تا سال ۱۴۰۰ نشان می دهد، رشد تولید، اشتغالزایی، تامین زیرساخت ها و مشارکت با بخش خصوصی محور اصلی برنامه های ایمیدرو است.

بنابر این گزارش، این طرح ها در ۳۰ استان کلید خواهد خورد و طبق برنامه زمانبندی افتتاح ها، تا سال ۱۴۰۰، اقتصاد ایران ثبت رکوردهای تولید و اشتغالزایی بی سابقه در این بخش را به خود خواهد دید. گفتنی است، با توجه به سیاست های ایمیدرو، برنامه ریزی برای توسعه پایدار زنجیره محصولات، استفاده حداکثری از توان بخش خصوصی و هم فکری با تشکل ها، کاهش ریسک سرمایه گذاری و بومی سازی تکنولوژی در افتتاح ۱۲۹ طرح، مورد توجه خواهد بود.

کد مطلب: 39472| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۹:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب