کد مطلب: 39451| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱۵ ۹:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
چند انتصاب در بانک صنعت و معدن

چند انتصاب در بانک صنعت و معدن

بانک و بیمه - ایران نیوز24: حسين مهري رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن در حكمي، رضا رفيعا را به سمت سرپرست مديريت امور حسابرسي و بازرسي بانك صنعت و معدن منصوب كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ، در بخشي از حكم انتصاب وي آمده است:

اميد است با استعانت از خداوند متعال و با سرلوحه قراردادن اصول تفكر راهبردي و مديريت تغيير ، تقويت روحيه همدلي و كارگروهي و ساماندهي هوشمند امكانات و ظرفيت هاي موجود در انجام اولويت هاي كاري و ساير امور محوله در جهت نيل به اهداف والاي بانك موفق و مويد باشيد.

رفيعا پيش از اين رياست اداره امور مجامع و شركت هاي اين بانك را برعهده داشته و رياست شعب بانك و سرپرستي برخي مناطق كشور در سابقه كاري وي به چشم مي خورد. وي كه دانش آموخته كارشناس ارشد رشته مديريت بازرگاني است از سال 1374 و با سمت كارشناسي بررسي طرح ها در بانك صنعت و معدن آغاز به كار كرده است.

انتصاب سرپرست اداره مجامع و شرکت های بانک صنعت و معدن

در راستاي سياست حضور بانوان در بدنه مديريتي بانك صنعت و معدن،حسين مهري رييس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن طي حكمي الهام اخلاقي مطلق را به سمت سرپرست اداره امور مجامع و شركت هاي اين بانك منصوب كرد.

مسئوليت نظارت و هماهنگي شركتهاي تابعه بانك و برگزاري مجامع آنها از وظايف اين اداره مهم در بانك است.انتصاب اين بانوي همكار ، نشان دهنده اهميت دادن به نقش بانوان در به عهده گرفتن پستهاي مديريتي است . گفتني است خانم اخلاقي مطلق دانش آموخته كارشناسي ارشد اقتصاد و كارشناس اداره امور مجامع و شركتهاي بانك بوده است.

انتصاب عضو هیات مدیره شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن

بر اساس حكم صادره از سوي حسين مهري رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن محمد مشاري به سمت عضو موظف هيات مديره شركت كارگزاري بانك صنعت و معدن منصوب شد .به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ، در بخشي از حكم نامبرده آمده است :ضمن انتصاب جنابعالي به عنوان نماينده بانك در هيات مديره شركت كارگزاري بانك صنعت و معدن (سهامي خاص) به صورت موظف ، اميداست با رعايت قوانين و مقررات جاري كشور و سياستهاي اجرايي و ضوابط ابلاغي و با استفاده از اختيارات حاصله از اساسنامه شركت ، همراه با ساير اعضاي هيات مديره ، در انجام صحيح مسئوليتهاي محوله نهايت كوشش و جديت را به عمل آوريد .

گفتني است مشاري كه داراي تحصيلات دوره دكتراي مديريت مالي است سابقه مديريت مالي كانون كارگزاران بورس و اوراق بهادار ، مديريت سرمايه گذاري شركت آتيه دماوند ، عضويت در هيئت مديره شركت بازرگاني كيان بخش طاها ، هيئت مديره شركت سرمايه ايرانيان ، هيئت مديره شركت كارگزاري بانك توسعه صادرات ، هيئت مديره صندوق سرمايه گذاري توسعه پست بانك و هيئت مديره صرافي فراز اعتماد (پست بانك) و سمت مشاور مديرعامل بانك قرض الحسنه مهر و مديرعامل كارگزاري بانك صنعت و معدن را در پيشينه كاري خود دارد. وي داراي تاليفات و پژوهش هايي نيز در زمينه هاي مديريت مالي ، بورس ، بيمه و بانك است.

کد مطلب: 39451| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱۵ ۹:۱۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب