کد مطلب: 39338| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱۴ ۱۱:۲:۱۰| نسخه چاپی
 تغییر شگفت انگیز چهره از ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر! +تصاویر

تغییر شگفت انگیز چهره از ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر! +تصاویر

هنرهای تجسمی - ایران نیوز 24: باربارا ایواینز عکاس تجربی است که در پروژه ای موسوم به "ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر" مجموعه عکسهایی را ثبت کرده که تغییرات چهره افراد مختلف را در بازه زمانی مشخصی نشان می دهد.

باربارا ایوانیز در یادداشتی در این خصوص می گوید: "نخستین بار وقتی ایده عکسای از هفت صبح تا هت عصر به ذهنم رسید که دیدم قیافه دوستان و اطرافیانم از صبح تا عصر تغییر می کند. یادم می آید یک روز در ایستگاه اتوبوس منتظر بودم و دیدم چهره بقیه افرادی که صبح هم اتفاقی با آنان هم مسیر بودم تا چه حد تغییر کرده است. "

او ادامه می دهد: "از آنجا که این ایده جالبی بود تصمیم گرفتم از افراد خواهش کنم در شرایط مختلف از آنها عکاسی کنم. این موضوعی بود که در ابتدا باعث تعجب افراد می شد. "اما باربارا در نهایت موفق شد عده زیادی را راضی کند که درست راس ساعت هفت صبح و هفت عصر رو به روی دوربینش حاضر شوند و بسیاری از این افراد برای این پروژه سحرخیز شدند. نتایج این پروژه باور نکردنی بود چرا که چهره اغلب افرد دستخوش تغییراتی قابل توجه و البته مثبت می شد و نسبت به صبح در هنگام عصر چهره ای شاداب تر داشتند. در ادامه تعدادی از این تصاویر را می بینید:

کد مطلب: 39338| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱۴ ۱۱:۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب