کد مطلب: 39318| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۲۲ ۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
پرداخت وجه سوخت با تبديل

پرداخت وجه سوخت با تبديل "نوين کارت" بانک اقتصادنوين به کارت سوخت

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند با تبديل کارت بانکي خود به کارت سوخت، هم براي سوخت‌گيري و هم براي پرداخت بهاي سوخت از نوين کارت خود استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در پي اعلام فعال سازي مجدد کارت‌هاي سوخت و توزيع بنزين و گازوئيل تنها با استفاده از کارت سوخت در آينده نزديک، مشتريان بانک اقتصادنوين تا 27 آذرماه جاري فرصت دارند بجاي درخواست صدور کارت سوخت جديد و پرداخت هزينه مجدد، کارت بانکي خود را به صورت اينترنتي به کارت سوخت تبديل کنند.

از مزاياي تبديل نوين کارت بانک اقتصادنوين به کارت سوخت مي‌توان به رايگان بودن اين فرآيند در برابر هزينه 33 هزار توماني صدور کارت سوخت، صرفه جويي در زمان، پرداخت آسان هزينه سوخت، آگاهي از موجودي سهميه، تجميع خدمات مختلف در کارت بانکي و سهولت تبديل کارت بانکي به کارت سوخت اشاره کرد.

بر اساس اين گزارش، دارندگان نوين کارت اقتصادنوين مي‌توانند با مراجعه به درگاه ملي خدمات دولت همراه به آدرس https://mob.gov.ir و يا دريافت و نصب آخرين نسخه نرم‌افزار دولت همراه و درج اطلاعات لازم نسبت به انتخاب و ثبت نوين کارت خود به عنوان کارت سوخت اقدام نمايند. هموطنان عزيز مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه و يا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 تماس حاصل کنند.

کد مطلب: 39318| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۹/۲۲ ۹:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب