کد مطلب: 39283| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱۱ ۹:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
مصاحبه زنی که مدعی است رونالدو به او تجاوز کرده  + تصویر

مصاحبه زنی که مدعی است رونالدو به او تجاوز کرده + تصویر

جهان - ایران نیوز 24: یک زن آمریکایی 34 ساله است با موهای تیره و چشمان سبز... تا همین اواخر او در مدرسه ابتدایی کار می کرد. می گوید؛«می خواهم که تمام قدرتم را به دست بیاورم». او نیاز به قدرت برای ایستادن مقابل مردی دارد که مدعی است 9 سال قبل به او تجاوز کرده است.

قرار بود سکوت کند. برای همیشه. قرار بود هیچ کس هیچ وقت دیگر آن شب در لاس وگاس در سال 2009 را به یاد نیاورد،او حتی یک معامله هم کرد و مبلغی را دریافت کرد تا اطمینان حاصل شود که او هرگز به این اتهامات نمی پردازد.او می گوید، از ترس و برای خودش و خانواده اش پای مدارک را امضا کرده است. و امیدوار بود که بتواند در نهایت این حادثه را پشت سر بگذارد اما، کاترین میورگا می گوید، او هرگز نتوانست این پرونده را ببندد.

طرف مقابل او کریستیانو رونالدو است که مسلما بهترین بازیکن فوتبال در جهان است و میزان بالایی از موفقیت، پول و احترام طرفداران را دارد. زن ناشناس در 12 ژوئن 2009 در یک کلوپ شبانه لاس وگاس با کریستیانو ملاقات کرد. رونالدو با برادر و پسر عموی خود در تعطیلات بود. همان تابستانی که این ستاره پرتغالی از منچستریونایتد به رئال مادرید با مبلغ 94 میلیون یورو منتقل شد.

کاترین میورگا 25 ساله، یک مدل نوپا بود. در آن روز جمعه در ماه ژوئن ... عکس های پاپاراتزی نشان می دهد مایورگا نزدیک به رونالدو می شود و صحبت می کنند. او یک پیراهن سفید با کراوات سیاه و سفید باریک پوشانده بود . روشن است که خبرش پخش می شود اما بقیه اش را کسی نمی داند، آن چیزی که در اتاق واقع در هتل پالمز رخ داد ، اتفاقی که باعث شد این ستاره فوتبال چند ماه بعد به عنوان بخشی از حل و فصل خارج از دادگاه، 375،000 دلار پرداخت کند. در عوض، مایورگا توافقنامه ای را امضا کرد که هیچ گاه درباره اتهام تجاوز صحبت نکند اما حالا زیر حرف و قول و امضایش زده و می خواهد که موضوع را پیگیری کند تا یک رسوایی برای رونالدو رقم بخورد

این بخشی از اتاق وی آی پی هتل پالمز است، همان اتاقی که این زن مدعی است رونالدو به او تجاوز کرده

اشپیگل برای اولین بار در بهار 2017 از توافقنامه عدم افشا خبر داد. اسناد مربوط به این توافق نامه به وسیله ویکی لیکس منتشر شد. وقتی اولین مقاله منتشر شد، آژانس رسمی رونالدو اعلام کرد: «این مقاله چیزی جز یک داستان خیالی روزنامه نگاری نیست.» اسناد متعدد موجود در اشپیگل ثابت می کند، از جمله برخی که توسط خود رونالدو امضا شده است. تازه‌ترین اظهارنظر کارترین را می‌خوانید که حالت اعترافی دارد: من روزها و شب های وحشتناکی داشتم. زندگی من زیر و رو شد. حالا می خواهم این مساله را پیگیری کنم تا با مسبب این تجاوز برخورد شود. بله من او (رونالدو) را متهم می کنم. من هم مقصر هستم چون آن برگه ها را امضا کردم.

کریستیانو رونالدو اتهام تجاوز را تکذیب کرده و مدعی است که این رابطه جنسی با توافق طرفین صورت گرفته است. این در حالی است که بر اساس گزارش “اشپیگل” خود رونالدو در جریان تحقیقات اعتراف کرده که مایورگا چند بار نه گفته و خواستار پایان رابطه جنسی بوده است. وکلای کریس رونالدو در راستای انتشار چنین اتهامی به او ، آن را تکذیب کرده و قصد دارند از نشریه آلمانی شکایت کنند.

 

کد مطلب: 39283| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱۱ ۹:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب