کد مطلب: 39279| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱۰ ۹:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
بازید ملانیا ترامپ از محل نگهداری برده‌ها + تصاویر

بازید ملانیا ترامپ از محل نگهداری برده‌ها + تصاویر

بین الملل - ایران نیوز 24: ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا که به کشور غنا سفر کرده در دومین روز سفرش به این کشور از یک قلعه تاریخی که در دوران برده‌داری به عنوان محل نگهداری برده‌ها استفاده می‌شد، بازدید کرد.

این قلعه متعلق به قرن هفدهم و در شهر ساحلی موسوم به "کیپ کاست" قرار گرفته و توسط سوئدی‌ها در آنجا ساخته شده بود تا برای تجارت الوار چوب و شمش طلا مورد استفاده قرار بگیرد اما این بنا بعدا تبدیل به مکانی شد که در آنجا برده‌ها را پیش از سوار کردنشان به کشتی برای انتقال دادنشان به جا‌های دیگر نگهداری می‌کردند. بانوی اول آمریکا اظهار کرده که بازدیدش از این بنا یک اتفاق "بسیاری عاطفی" بوده است.

آفریقا یکی از مقاصد مسافرتی برای بانوان اول آمریکا محسوب می‌شود. میشل اوباما، همسر رئیس جمهور پیشین آمریکا نیز بر روی برنامه توانمندسازی دختران جوان از طریق هدایت و آموزش تمرکز داشت. هیلاری کلینتون، بانوی اول سابق آمریکا و وزیر خارجه اسبق این کشور نیز بر حمایت کشورش از برقراری دموکراسی در آفریقا تاکید داشت و لورا بوش، همسر جورج بوش، رئیس جمهور سابق آمریکا نیز سفر‌های زیادی به این قاره به منظور حمایت از پروژه‌های مربوط به بیماری ایدز صورت داده است.
 

 

 

 

 

کد مطلب: 39279| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۱۰ ۹:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب