کد مطلب: 39260| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۸ ۹:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
خشم فرانسوی ها از تصاویر جنجالی ماکرون

خشم فرانسوی ها از تصاویر جنجالی ماکرون

بین الملل - ایران نیوز 24: انتشار تصاویری از رئیس‌جمهور فرانسه در کنار مردانی نیمه عریان، در شبکه‌های اجتماعی فرانسه جنجال آفرید.

ایمانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، به جزیره سنت مارتن، در دریای کارائیب، سفر کرده است. تصاویری که از ماکرون در این سفر منتشر شده، واکنش‌های گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی در فرانسه برانگیخت. ماکرون در این تصاویر در کنار جوانانی نیمه عریان ایستاده و این جوانان حرکت‌های ناشایستی را نشان می‌دهند.
 

در این تصویر، ماکرون کنار دو جوان نمیه عریان ایستاده است. یکی از این دو جوان در حالی که شلوار او افتاده، نشانه "موهنی" به دوربین نشان می‌دهد.

کاربران شبکه‌های اجتماعی از این رفتار ماکرون خشمگین شدند و به او یادآوری کردند که او رئیس‌جمهور کشور فرانسه است. کاربری به نام فرانسواز مینویی، درباره ماکرون نوشت: "برای ما مهم نیست که او درباره خانم لوپن چه فکر می‌کند. هر روز باید به او یادآوری بشود که او رئیس‌جمهور کل فرانسه است. ما فهمیدیم که بازی کوچک و ناسالم او چه بود".
 

ماکرون در کنار دو جوان نیمه عریان

کاربر دیگری به نام رابرت مینار نوشت:" دیگر تقریبا چیزی از عزت باقی نمانده است. عزتی که در آن شب کاملا از بین رفت". ماکرون، که طبق نظرسنجی‌ها محبوبیتش در حال کاهش است، به خاطر تصاویر "موهن" با موجی از انتقادات از جانب سیاستمداران جناح راست مواجه شد. به گزارش ایندیپندنت، یکی از جوانانی که ماکرون با او عکس گرفته، قبلا سارق بوده و ماکرون با این سارق و مادرش دیدار کرده بود. مارین لوپن، رهبر جریان راستگرا، رفتار ماکرون را "نابخشودنی" توصیف کرد. خانم لوپن گفته او "قادر نیست واژگانی برای بیان خشمش پیدا کند".
 

خانم لوپن، رقیب سرسخت ماکرون، رفتار رئیس‌جمهور کشورش را "نابخشودنی" دانست.

ماکرون در توجیه دیدار با یک دزد سابق گفته این دیدار برنامه‌ریزی‌شده نبود و او عاشق همه بچه‌های فرانسه است. او در رد اظهارات لوپن گفت:" دلیل اینکه من مبارزه کردم تا به جای مارین لوپن انتخاب بشوم و دلیل اینکه من امروز اینجا هستم این است که من همه بچه‌های جمهوری(فرانسه) را با همه اشتباهات‌شان، آنها را دوست دارم". کاربری به نام گابریل روبن، رفتار ماکرون را شگفت‌انگیز توصیف کرد و نوشت:" آنچه در این عکس من را شگفت‌زده کرد، این است که ماکرون از این دو پسر جوان نخواسته که لباس رسمی بپوشند... او رئیس‌جمهور یک کشور است و باید با احترام از او استقبال شود". برخی دیگر حتی صلاحیت ماکرون برای ریاست جمهوری را زیر سوال بردند، کریم اوکیخ نوشت:" به اوج انحطاط رسیدیم. الان من کاملا مطمئن هستم که ماکرون نمی‌تواند منصب خودش را حفظ کند".
 

 

کد مطلب: 39260| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۸ ۹:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب