کد مطلب: 39228| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۶ ۹:۴۲:۱۰| نسخه چاپی
افشاگری جنجالی آخوندی ‌از مدرك جعلي يك نماينده سابق مجلس + سند

افشاگری جنجالی آخوندی ‌از مدرك جعلي يك نماينده سابق مجلس + سند

راه و شهرسازي - ایران نیوز 24: کانال تلگرامی وزیر راه وشهرسازی با استناد به اصل حق دسترسی شهروندان به اطلاعات دو نامه منتشر کرد که از زوایای بسیاری قابل تامل و بررسی است.

عباس آخوندی در نامه اول دونامه که خطاب به  معاون مسکن وزارت خانه راه و شهرسازی است با اشاره به آنچه تخلف های  فرج الله رجبی نماینده فعلی مردم شیراز  از قانون، مقررات و دستور العمل های ابلاغی و .. خوانده شده خواستار  تعلیق پروانه مهندسی وی به مدت یک سال شده است و اظهار شده است: پایبندی به قانون از هر کسی پسندیده است، از نماینده مجلس پسندیده تر. تخلف از قانون از هر شخصی نکوهیده است، از نماینده مجلس نکوهیده تر.  وی در بخش هایی دیگر از این نامه به ممانعت رجبی در روند بررسی بازرسان پرداخته است. تصویر نامه را ادامه می توانید مشاهده کنید.

اما نامه دوم منتشر شده از سوی آخوندی به مراتب وجهه مهم تری دارد،  در این نامه ادعا شده است کسی که سه سال رییس سازمان نظام مهندسی کشور بوده و 4 سال نمایندگی مردم تهران رابر عهده داشته است و رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بوده، دانشنامه ی جعلی ارائه کرده است. با توجه به سوابق یاد شده در این نامه گمانه زنی های رسانه ای حاکی از آن است که این فرد می تواند سید مهدی هاشمی نماینده اصولگرای تهران در مجلس نهم است. در نامه ی عباس اخوندی به معاون خود آمده است: این شرمندگی را در پیشگاه ملت شریف ایران چگونه می توان اعلام نمود؟   وی با اشاره به اصل حق دسترسی شهروندان به اطلاعات خواهان افشای موضوع شده است. آخوندی در انتهای نامه خود که تصویر آن در ادامه می آید دستور لغو پروانه اشتغال هاشمی و اخذ مبالغی که او از این طریق کسب کرده را ابلاغ کرده است.

کد مطلب: 39228| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۶ ۹:۴۲:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب