کد مطلب: 39209| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲ ۱۳:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
مرد قاتل پس از تجاوز وحشیانه، گوشت دختر جوان را خورد + تصویر

مرد قاتل پس از تجاوز وحشیانه، گوشت دختر جوان را خورد + تصویر

حوادث - ایران نیوز 24: مردی که از بیماری روحی روانی رنج می برد بعد از تجاوز به دوست دخترش او را به قتل رساند.

جوزف ابرهنسلی 36 ساله پس از تجاوز Rape و قتل دوست دختر خود، تامی بلانتون، اقدام به خوردن او کرد. طبق گزارش پلیس، جوزف از بیماری اسکیزوفرنی پارانوئید رنج می برد و به همین علت ابتدا تامی را مورد آزار و اذیت قرار داده و بعد اقدام به قتل و خوردن او کرده است.وی زمانی که این جنایت Crime را مرتکب شد با اداره پلیس Police تماس گرفت و خود را قاتل The Murderer اعلام کرد ، زمانی که ماموران پلیس به محل حادثه Incident اعزام شدند با جسد زن 45 ساله ای در حالی که نیمی از صورتش جویده و اثرات چاقو در بدنش بود رو به رو شدند.

با گزارش پزشکی قانونی مشخص شد که تامی قبل از مرگش مورد آزارجنسی قرار گرفته و با ضرب و شتم شدید و ضربات چاقو به قتل رسیده است.وقتی افسرپرونده از جوزف سوالاتی درباره قتل دوست دخترش پرسید وی با حواس پرتی و حالت هایی مانند جنون به مامورپلیس حمله کرد و او را مورد ضرب و شتم قرار داد، او در این حین مدام تکرار می کرد که قاتل نیست و تامی زندست!

با آزمایشات روانپزشکی که پزشکان انجام دادند مشخص شد که جوزف از بیماری روانی رنج می برد و این جنایت او در حالت هوشیاری نبوده و کاملا غیرارادی انجام شده است. در حال حاضر جوزف در بیمارستان روانی بستری است تا دادگاه و حکم او اعلام شود.

کد مطلب: 39209| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲ ۱۳:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب