کد مطلب: 39206| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۴ ۱۱:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
کشف انبار اتمی مخفی در منطقه «تورقوزآباد» تهران!

ادعای مضحک نتانیاهو در سازمان ملل:

کشف انبار اتمی مخفی در منطقه «تورقوزآباد» تهران!

بین الملل - ایران نیوز 24: بنیامین نتانیاهو در سخنرانی خود در سازمان ملل متحد با انتقاد از اتحادیه اروپا گفت: اروپایی ها به جای مقابله با ایران، برای حسن روحانی رئیس جمهوری این کشور فرش قرمز پهن کردند و وعده دادند که پول بیشتری به آن ها می دهند. وی خطاب به رهبران اروپا گفت: آیا از تاریخ درس نمی گیرید؟

نتانیاهو خطاب به کسانی که از برجام حمایت می کنند، افزود: درباره عواقب بازگشت تحریم ها اشتباه می کنند چرا که تاثیر تحریم های بازگردانده شده علیه ایران از سوی ترامپ بر اقتصاد این کشور بسیار بوده است. وی با نشان دادن نقشه ای گفت: امروز می خواهم از تاسیسات جدید هسته ای ایران در تهران رونمایی کنم. اینجا ظاهرا یک کارگاه قالیشویی بوده اما در واقع انبار اتمی است. نتانیاهو مدعی شد که ایران یک انبار هسته ای در منطقه «تورقوزآباد» در جنوب تهران دارد که آن را از بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی مخفی نگه داشته است.

وی با این ادعا که ایران به آژانس بین المللی انرژی اتمی دروغ گفته، از یوکیا آمانو رئیس آژانس خواست که سایت های ادعایی این رژیم را مورد بازرسی قرار دهد. نخست وزیر اسرائیل تهدید کرد که در سوریه، لبنان، عراق و هر زمان و هر جای دیگر در دنیا علیه ایران اقدام خواهد کرد. وی گفت: اقتصاد ایران در حال رشد بود. اما الان در حال سقوط است. اگر این مقدار تاثیر کم است، تصور کنید که وقتی دور بعدی تحریم های آمریکا در ماه نوامبر اجرا شود، چه روی می دهد. نتانیاهو مدعی شد که تنها پیامد مثبت برجام این بوده که رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی را به شکل بی سابقه ای به هم نزدیک کرده است.
 

 

کد مطلب: 39206| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۷/۴ ۱۱:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب