کد مطلب: 39116| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۲۶ ۹:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
بوکسور معروف بدن نامزدش را تکه تکه کرد + تصویر(+16)

بوکسور معروف بدن نامزدش را تکه تکه کرد + تصویر(+16)

حوادث - ایران نیوز 24: بوکسور 27 ساله چینی به جرم Crime دوشیزه نبودن نامزدش او را به قتل Murder رساند و بعد خودش را کشت.

گری چو در نامه ای نوشت : مدت ها بود نامزدم "یه مین هانگ" به اوخیانت می کرد و گاهی چند روز جواب تلفن هایش را نمی داد و به خاطر هر قضیه ای با او دعوا می کرد و این اواخر مچ او را وقتی با کس دیگه ای بود گرفتم، اما به خاطر علاقه ام به او چشم پوشی کردم. به گزارش پلیس، روز حادثه Incident یک بسته به دست بوکسور قاتل The Murderer رسیده بود که داخلش تعدادی عکس های نامناسب که نامزدش را در کنار مرد دیگر دیده می شد و محتوای یادداشتی که کنار این عکس ها بود، نشان می داد نامزد او با مردای مختلف رابطه دارد و از اول هم دوشیزه نبوده است.

در نامه خطاب به این بوکسور نوشته شده بود که نامزد او به خاطر راز سیاهی که داشت حاضر نبود با او ازدواج کند و در تمام مدت سعی می کرد تا قبل از ازدواج از او سو استفاده مالی داشته باشد.نویسنده نامه حتی شماره تلفن خود را نیز نوشته بود تا در صورتی که این بوکسور حرفای او را قبول نداشت با او تماس بگیرد.گری وقتی عکس ها را دید حالت جنون و دیوانگی به او دست داد و با تماس گرفتن با نامزدش او را به خانه کشاند و وقتی عکس ها و نامه را به او نشان داد وی را مورد ضرب و شتم قرار داد و بعد با چاقو او را کشت و جسدش را تکه تکه کرد و داخل 7 کیسه زباله ریخت تا بعد ها بتواند آن ها را دفن کند.

وی پس از این جنایت Crime در نامه ای که از خود گذاشته است دچار عذاب وجدان شدید شده و پس از دفن جنازه یه مین در باغچه خانه اش خود را با چاقو کشت. برادر یه مین وقتی از غیبت یک روزه او نگران شده بود با پلیس Police تماس گرفت و گزارش داد که خواهرش مدتی است که به خانه نیامده است و این اواخر با نامزدش بحث و جدل داشت و او یه مین را مورد ضرب و شتم قرار می داد و من بدن کبودش را بارها دیده بودم و احتمالا ناپدید شدن خواهرم هم کار او باشد. پلیس وقتی به خانه گری رفت با جنازه اش و نامه ای که کنارش بود رو به رو شد و پس از گشتن توانست بدن تکه تکه شده یه مین را در باغچه پیدا کند.

کد مطلب: 39116| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۲۶ ۹:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب