کد مطلب: 39103| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۲۵ ۱۰:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
توهين‌هاي ركيك تتلو به مقدسات ديني مردم!

توهين‌هاي ركيك تتلو به مقدسات ديني مردم!

موسیقی و هنر - ایران نیوز 24: امیر مقصودلو ملقب به «امیر تتلو» (خواننده)، به بهانه آتش زدن ۷۲ کبوتر توسط یکی از هیات‌هاي مذهبي، با انتشار متنی موهن و شنیع در صفحه اینستاگرام خود، تعابیر بسیار رکیکی علیه مقدسات مسلمانان و خصوصا شیعیان، سیدالشهدا (ع) و ماه محرم، بکار برده است...!

وي همچنين در واكنش به انتقادها از اين توهين‌ها و هتاكي‌ها، در پست ديگري از اين كار زشت خود دفاع كرده است! گفتني اينكه برخی از رسانه‌هاي تندرو اصولگرایان در انتخابات سال 96 به شدت روي اين فرد مانور داده و به عنوان يكي از هنرمندان كانديداي مد نظر خود اخبار و اظهارنظرهايش را پوشش مي‌دادند! گفتنی اینكه، ادبیات بكار رفته توسط این عنصر دون‌پایه در هتك حرمت مقدسات و اعتقادات دینی مردم و مسلمانان آنقدر شنیع و وقیحانه است كه حتی بازنشر یك جمله آن نیز قانونا و اخلاقا امكان‌پذیر نمی‌باشد.

تتلو كه از یك ماه پیش ایران را ترك و هم اینك در تركیه به سر می‌برد مدتی پیش نیز وعده داده بود درباره حضور تبلیغاتی‌اش به سود یكی از كاندیداهای اصولگرایان در انتخابات سال 96 دست به افشاگری بزند! در همین حال، سیدعلی مجتهدزاده (وکیل دادگستری) در توییتی خواهان صدور حکم اعدام برای او به اتهام «سب نبی» (توهین به پیامبر و امامان) شد.

کد مطلب: 39103| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۲۵ ۱۰:۲۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب