کد مطلب: 39054| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۹ ۸:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
مدیرعامل بانک صنعت و معدن: مشتری مداری و نیازهای صنعتگران مهمترین سیاست بانک

مدیرعامل بانک صنعت و معدن: مشتری مداری و نیازهای صنعتگران مهمترین سیاست بانک

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: حسين مهري رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت : يكي از مهمترين سياستهايي كه اين بانك دنبال ميكند توجه به اصل مشتري مداري است زيرا مشتريان بانك كارآفرينند و ميتوانند به كشور براي عبور از شرايط حاضر كمك كنند .

به گزارش بانك صنعت و معدن ، مهري كه در گردهمايي سراسري مديران و روساي ستاد و شعب اين بانك سخن ميگفت در تشريح سياستهاي جديد بانك افزود : خدماتي كه براي مشتريان ارائه ميشود بايد از سه ويژگي سهولت ، شفافيت و ارزان بودن برخوردار باشد. وي با بیان اینکه بانک صنعت و معدن همیشه انتخاب اول صنعتگران است ، تصريح كرد : مشتری مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است. بنابراین بانک به عنوان یک مشاور و همراه با مشتریان ، خواسته های آنها را شناسایی و در راستای اجرایی شدن آن می کوشد .

مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به اينكه این بانک به عنوان يك بانك توسعه اي بايد براي برون رفت كشور از وضعيت موجود موثرتر باشد تصريح كرد : يكي از مباحث مهم ، مديريت منابع و مصارف است زيرا اگر منابع مالي هوشمندانه و كارشناسانه هدايت شود با مشكل روبرو نميشويم ، به ويژه در شرايطي كه نوسانات نرخ ارز موجب افزايش ميزان مصارف شده است .وي تصريح كرد : مديريت منابع و مصارف ازاستراتژيهاي مهم يك بانك به‌شمار مي آيد که سبب پاسخگویی سریع و بموقع به مشتریان بانک خواهد شد .

مدير عامل بانك صنعت و معدن تحقق حاكميت شركتي در اين بانك را مورد تاكيد قرارداده و افزود : ذينفعان بانك اعم از جامعه ، مشتريان و كاركنان بايد به صورت يكپارچه ديده شده و منافعشان مورد توجه قرار گيرد .مهري با اشاره به اهميت پرداخت تسهيلات مالي به طرحهاي صنعتي تصريح كرد : در كنار تامين مالي پروژه هاي صنعتي بزرگ ، تامين مالي طرحهاي نيروگاهي در سالهاي اخير موجب كاهش ميزان خاموشي ها در تابستان امسال شد و اين از نتايج تلاش كاركنان بانك صنعت و معدن است .

مدير عامل بانك صنعت و معدن گفت : تامين مالي صنايع كوچك و متوسط بسيارمهم است و براي تامين مالي صنايع كوچك بايد به سرعت عمل كنيم زيرا تاخير در كمك به اين صنايع موجب ايجاد خسارات جبران ناپذير ميشود .توانمندسازي بانك از طريق افزايش سرمايه موضوع ديگري بود كه حسين مهري به آن پرداخت و ابراز اميدواري كرد كه از طريق كمك دولت و مجلس شوراي اسلامي مشكل كفايت سرمايه بانك صنعت و معدن حل شود .مديرعامل بانك صنعت و معدن در ادامه خواستار ارتقاء فعاليتهاي بانك با توجه به رسالت و ماموريتها از طريق آموزش مستمر شد و افزود : ما بايد مهارتهاي بانكداري نوين جهان را بياموزيم و اين كار ميتواند موجب بهبود فعاليتهاي بانك صنعت و معدن شود .

وي بيان داشت : كلينيك عارضه يابي بايد در اين بانك تشكيل شود تا بتواند به شناسايي و حل مشكلات واحدهاي صنعتي بپردازد ، ما بايد همواره در كنار صنعتگران به عنوان مشاور حضور داشته و به آنها براي حل مشكلاتشان كمك كنيم .مهري شفاف سازي در فرآيند اقدامات بانك را مهم دانست و افزود : توسعه كيفي شعب يكي از مباحث عمده ماست و اين امر علاوه بر امكانات فيزيكي نياز به نيروي انساني كارآمد دارد .

کد مطلب: 39054| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۹ ۸:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب