کد مطلب: 39021| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۸:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
کسب رتبه نخست توسط بانک آینده در اعطای تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط

کسب رتبه نخست توسط بانک آینده در اعطای تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط

بانک و بیمه - ایران نیوز 24:براساس گزارشات مأخوذه از سامانه وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک آینده در سال 1396، موفق شد؛ در استان­ های البرز و گلستان، رتبه نخست پرداخت تسهیلات مستقیم، از محل منابع داخلی خود، به واحدهای کوچک و متوسط را از آن خود کند.

بانک آینده در سال 1396، به ­منظور مشارکت فعالانه در افزایش تولید کالاهای داخلی و ایجاد اشتغال،کلیه شعب خود در سراسر کشوررا مکلف نمود تا درجهت پرداخت تسهیلات مورد نیاز به تولیدکنندگان به ویژه خُرد و متوسط، فعالیت گسترده‌ای داشته باشند.

بانک آینده، علاوه بر بنگاه­ هایی که ازطریق کارگروه­‌های تسهیل ورفع موانع تولید استانی به بانک معرفی     می­ شدند؛ تلاش کرد؛ با بازاریابی مستقیم، واجدان شرایط دریافت تسهیلات تولیدی در استان‌های مختلف را نیز شناسایی و در تأمین مالی آنان، مشارکت کند. اعطای تسهیلات به این تولیدکنندگان که درصدد راه‌اندازی و توسعه بنگاه‌های کوچک و متوسط بودند؛ با شرایط ساده و با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار، در سریع­ترین زمان ممکن، صورت گرفته است.

براساس گزارشات مأخوذه از سامانه وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک آینده در سال 1396، موفق شد؛ در استان­ های البرز و گلستان، رتبه نخست پرداخت تسهیلات مستقیم، از محل منابع داخلی خود، به واحدهای کوچک و متوسط را از آن خود کند. تسهیلات پرداختی به واحدهای مذکور در استان‌ البرز،به مبلغ بیش از  1.668(یک هزار و ششصد و شصت و هشت) میلیارد ریال و در استان گلستان، به مبلغ 1.555(یک هزار و پانصد و پنجاه و پنج) میلیارد ریال بالغ شده و پرداخت تسهیلات در استان تهران نیز به میزان5.687(پنج هزار و ششصد و هشتاد و هفت) میلیارد ریال بوده که در این استان،بانک آینده به رتبه دوم پرداخت بین بانک‌ها، دست یافته است.

بانک آینده افتخار دارد؛ در سال 1396، تعداد 263بنگاه کوچک و متوسط را با رقمی بالغ بر 10.817(ده هزار و هشتصد و هفده) میلیارد ریال، در 20(بیست) استان کشور تأمین مالی نموده و براساس ارزیابی وزارت کشور، رتبه نخست در بین بانک‌های خصوصی را کسب کرده است.

کد مطلب: 39021| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۸:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب