کد مطلب: 38999| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۴ ۹:۳:۱۰| نسخه چاپی
کمپین یکی برای دوستم؛ عمل به مسئولیت های اجتماعی

مدیر عامل شرکت شهروند؛

کمپین یکی برای دوستم؛ عمل به مسئولیت های اجتماعی

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: مدیر عامل شرکت شهروند کمک به تحصیل دانش آموزان و ارتقاء سطح دانش در جامعه را یکی از مهم ترین مفاهیم مسئولیت های اجتماعی دانست.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع القلم با بیان این مطلب گفت: پویش مردمی کمک به تحصیل کودکان کم برخوردار طرحی است که در راستای تدابیر شهردار محترم تهران در فروشگاه های شهروند آغاز شده و بر اساس آن ملزومات مورد نیاز دانش آموزان با مشارکت شهروندان تهیه و آماده سازی شده و در نهایت طی یک فرآیند شفاف به دست کودکان نیازمند می رسد که جزییات آن متعاقبا به اطلاع شهروندان خواهد رسید.
مدیر عامل شرکت شهروند با بیان اینکه فراهم ساختن امکان تحصیل برای همه و کمک به ارتقاء سطح دانش عمومی به عنوان یک مسئولیت اجتماعی شناخته می شود تصریح کرد: در همین راستا شرکت شهروند با راه اندازی کمپین "یکی برای دوستم" در تلاش است ضمن عمل به این مهم بتواند با مشارکت عمومی شهروندان، هنرمندان و اقشار مختلف جامعه گام موثری در تحقق اهداف "شهر زیست پذیر، شهروند مشارکت پذیر" بردارد.
ریع القلم ضمن ابراز امیدواری از مشارکت هرچه بیشتر شهروندان در کمپین یکی برای دوستم یادآور شد: این پویش تا کنون با استقبال خوبی از سوی شهروندان روبرو شده است که نشان از مسئولیت پذیری و احساس تکلیف شهروندان نسبت به همنوعان خود دارد و امیدوار هستیم بتوانیم با اجرای زمینه تحصیل برای دانش آموزان کم برخوردار و ارتقاء سطح دانش در جامعه فراهم شود.
وی با اشاره به زمان برگزاری این کمپین گفت: پویش کمک به تحصیل کودکان نیازمند همزمان با جشنواره فروش فوق العاده شهروند با عنوان "به مدرسه برمی گردم" در تمام فروشگاه های شهروند آغاز شده و تا 20 مهر ماه ادامه خواهد داشت و بر اساس آن هر شهروند ضمن خرید مایحتاج خود با خرید چند قلم لوازم التحریر و قرار دادن در صندوق های تعبیه شده در فروشگاه ها در این طرح مشارکت می کند.
مدیر عامل شرکت شهروند در ادامه افزود: جشنواره فروش فوق العاده شهروند با عنوان "به مدرسه برمی گردم" طرح دیگری است که در آستانه بازگشایی مدارس با هدف کمک به اقتصاد خانوار آغاز شده که در آن کلیه اقلام موجود در فروشگاه ها با اعمال تخفیفات ویژه تا سقف 50 درصد عرضه می شود.

کد مطلب: 38999| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۴ ۹:۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب