کد مطلب: 38935| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۹ ۸:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
فرزند بهشت زهرا(س) قهرمان جهان شد

فرزند بهشت زهرا(س) قهرمان جهان شد

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: ابوالفضل هژبری از پرسنل و جوانان شاغل در سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در مسابقات جهانی تفلیس گرجستان با مهار وزنه 310 کیلوگرمی به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، ابوالفضل هژبری از پرسنل و جوانان شاغل در سازمان بهشت زهرا(س)  و شهرداری حرم مطهر امام خمینی(ره) ضمن قهرمانی کشور و انتخاب برای اعزام به مسابقات جهانی گرجستان در رشته پاورلیفتینگ با حمایت سازمان بهشت زهرا(س) موفق به شرکت در این مسابقات و کسب مقام قهرمانی شد.ابوالفضل هژبری نماینده سازمان بهشت زهرا(س) در دسته وزنی 110 کیلوگرم مسابقات جهانی گرجستان در رشته ددلیفت موفق به کسب 3 مدال طلا شد. در این مسابقات که به میزبانی کشور گرجستان انجام شد، شرکت کنندگانی از کشورهای لهستان، اوکراین و بلغارستان و برخی کشور های اروپای شرقی حضور داشتند.

با توجه به ماهیت فرهنگی کار بهشت زهرا(س) و اهمیت توجه به ورزش و مقوله سلامت کارکنان سازمان همچنین تقویت روحیه سالم در کارکنان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر امام راحل و اشاعه فرهنگ قهرمانی و پهلوانی،سازمان بهشت زهرا(س) با حمایت از پرسنل به ویژه جوانان ورزشکار شاغل به ترویج ورزش قهرمانی و روحیه پهلوانی می پردازد که قهرمانی  ابوالفضل هژبری در زمره این حمایت ها است. ابوالفضل هژبری با حضور در دفتر دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی(ره) مورد تقدیر و تشویق قرار گرفت. وی در ادامه از حمایت های مدیریت سازمان در جهت کسب این مقام ارزشمند تقدیر و تشکر کرد.

کد مطلب: 38935| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۹ ۸:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب