کد مطلب: 38894| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۸ ۸:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
پویش مردمی کمک به تحصیل کودکان نیازمند در فروشگاههای شهروند

آغاز کمپین یکی برای دوستم؛

پویش مردمی کمک به تحصیل کودکان نیازمند در فروشگاههای شهروند

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ، پویش مردمی کمک به تحصیل کودکان نیازمند در فروشگاههای شهروند آغاز شد.

مسعود سریع القلم مدیر عامل فروشگاههای شهروند با اعلام خبر فوق ، گفت؛ در حاشیه جشنواره فروش فوق العاده بازگشایی مدارس و به منظور کمک حداکثری به خانواده ها و کودکان نیازمند؛ کمپین( #یکی_برای_دوستم ) را در سراسر فروشگاههای زنجیره ای شهروند راه اندازی کردیم.
سریع القلم افزود: در این طرح در نظر داریم تا با راه اندازی جایگاههای ویژه ای برای خریداران لوازم التحریر و وسایل مربوط به مدرسه ، از عموم مردم دعوت کنیم تا به همراه خرید خود، به اندازه یک دفتر و یا مقدار کمی لوازم التحریر برای کودکان نیازمند، به کمپین مردمی ( #یکی_برای_دوستم ) بپیوندند.
مسعود سریع القلم ادامه داد: فروشگاه شهروند بعد از جمع آوری این کمک ها و پس از جمع بندی و بسته بندی کردن هدایای دریافت شده، آنها را به دست کودکان نیازمند در تهران می رساند. مدیر عامل شهروند با دعوت از عموم مردم و شهروندان برای پیوستن به کمپین #یکی_برای_دوستم اظهار امیدواری کرد تا با این حرکت انسان دوستانه، بتوانند قدم بزرگی در راه کمک به تحصیل کودکان نیازمند برداشته شود.

کد مطلب: 38894| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۸ ۸:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب