کد مطلب: 38854| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۴ ۹:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
از هر 10 نفر يک نفر برنده خواهد شد

در ششمين جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين؛

از هر 10 نفر يک نفر برنده خواهد شد

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: ششمين دوره قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين از ابتداي خرداد ماه 97 آغاز شده و تا پايان شهريور ماه جاري ادامه خواهد داشت و از هر 10 نفر واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي، يک نفر برنده يکي از جوايز ارزنده اين جشنواره خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جشنواره که با هدف ترويج سنت پسنديده قرض‌الحسنه و به پاس قدرداني از مشتريان نيک‌انديش اين بانک برگزار مي‌شود، 17 سکه تمام بهار آزادي به يک نفر، 17 سکه نيم بهار آزادي به دو نفر، 17 سکه ربع بهار آزادي به 3 نفر، يک ربع سکه بهار آزادي به يک هزار و 117 نفر و ميلياردها ريال جوايز نقدي ديگر به سپرده‌گذاران واجد شرايط شرکت در قرعه کشي اين دوره اعطا مي شود که طبق برنامه‌ريزي انجام شده از هر ده نفر واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي يک نفر برنده يکي از اين جوايز خواهد شد.

حداقل موجودي شرکت در قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين 500 هزار ريال است که به ازاي هر 500 هزار ريال در هر روز يک امتياز براي صاحب حساب منظور مي‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در اين جشنواره، براي بهره‌مندي از جوايز ارزنده آن فقط تا پايان شهريور ماه جاري فرصت دارند، براي افتتاح حساب و يا افزايش موجودي به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه نمايند.  هموطنان عزيز براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

کد مطلب: 38854| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۴ ۹:۲۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب