کد مطلب: 38821| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱ ۹:۷:۱۰| نسخه چاپی
مشارکت 53 هزار و 450 میلیون ریالی بانک ملی ایران در طرح‌های عام‌المنفعه

مشارکت 53 هزار و 450 میلیون ریالی بانک ملی ایران در طرح‌های عام‌المنفعه

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: بانک ملی ایران در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و گسترش مشارکت خود در طرح‌های عام‌المنفعه 53 هزار و 450 میلیون ریال در امور آموزشی، بهداشتی و… مشارکت مالی داشته است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با حدود 90 سال سابقه‏، صرف نظر از رسالت اقتصادی خود همواره نگاهی جدا از یک بنگاه اقتصادی به جامعه داشته است و سعی کرده تا در شرایط مختلف، حضور خود در کنار اقشار مختلف را حفظ کند.بدین ترتیب طی یک سال گذشته در 41 طرح عام النفعه مشارکت داشته که بیشتر این طرح ها شامل ساخت، تعمیر و تجهیز مدارس در مناطق محروم و دورافتاده بوده است.بانک ملی ایران طی مدت مذکور، در 29 طرح مدرسه سازی به ارزش 39 هزار میلیون ریال مشارکت کرده است.همچنین چهار هزار میلیون ریال نیز به آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد ناشی از دیه تعلق گرفته است.

ساخت مصلی، نمازخانه و طرح های عمرانی بین راهی، کتابخانه و امور آموزشی از دیگر بخش هایی است که این بانک در آن مشارکت کرده و در سال 96 بالغ بر دو هزار و 50 میلیون ریال تخصیص داده است. بانک ملی ایران علاوه بر پرداخت تسهیلات ارزان قیمت قرض‌الحسنه نظیر ازدواج، تهیه جهیزیه، درمان، دانشجویی، ودیعه مسکن، رفع احتیاجات ضروری، کارگشایی و ... به متقاضیان از محل جذب سپرده‌های پس‌انداز مردم، درصدی از این منابع را نیز بر اساس قانون و به نیابت از سپرده گذاران برای امور عام‌المنفعه و خیر تخصیص می‌دهد.

کلید واژه ها: بانک ملی ایران
کد مطلب: 38821| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱ ۹:۷:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب