کد مطلب: 38729| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۲۲ ۹:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان سامانه مدیریت HSE و شرکت شهروند

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان سامانه مدیریت HSE و شرکت شهروند

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: مدیر عامل شرکت شهروند از امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان سامانه مدیریت HSE شهرداری تهران و شرکت شهروند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع القلم با اعلام این خبر گفت: این تفاهم نامه روز سه شنبه 23 مرداد ماه در راستای استقرار اثر بخش سامانه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE-MS) در شرکت خدماتی کالای شهروند، با حضور حمید چوبینه دبیر شورای عالی سامانه مدیریت HSE شهرداری تهران منعقد شد.
مسعود سریع القلم با اشاره به اهداف این تفاهم نامه تصریح کرد: ایجاد و توسعه همکاری های علمی و عملی میان طرف های تفاهم نامه، استقرار اثربخش سامانه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE-MS) با استفاده از کلیه منابع طرف های تفاهم نامه اعم از منابع مالی، انسانی، سازمانی، دانش تخصصی، فناوری و بانكهاي اطلاعاتی از جمله اهداف این تفاهم نامه به شمار می رود.
 مدیر عامل شرکت شهروند با برشمردن تعهدات سامانه مدیریت HSE شهرداری تهران گفت: طبق مفاد این تفاهم‌نامه، معرفی و یا ارزیابی و تأیید شرکت های مشاور واجد صلاحیت های فنی و اجرایی لازم جهت استقرار سامانه مدیریت HSE در شرکت شهروند و نظارت بر حسن اجرای آن، مهندسی ساختار و طراحی نمودار سازمانی HSE بر اساس نیازها و حجم فعالیت ها، ارائه راهکارها و اقدامات اصلاحی لازم جهت بهبود سامانه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در شرکت خدماتی کالای شهروند شهرداری تهران در طول فرآیند ممیزی و نظارت بر اجرای پروژه و ... از جمله تعهداتی است که در طول مدت همکاری می بایست به اجرای آن بپردازد. وی همچنین در خصوص مدت زمان اجرای این تفاهم نامه خاطر نشان کرد: مدت این تفاهم نامه تا اجرای کامل تعهدات طرف های همکاری و صدور گواهینامه سامانه مدیریت HSE توسط دبیرخانه سامانه مدیریت HSE شهرداری تهران تعیین شده است؛ همچنین تمدید، بازنگری، اصلاح و یا تغییرات اساسی در مفاد این تفاهم نامه با توافق نمایندگان طرف های همکاری صورت می گیرد.

کد مطلب: 38729| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۲۲ ۹:۳۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب