کد مطلب: 38610| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۱۲ ۱۴:۹:۱۰| نسخه چاپی
زنی در پارک جسد همسرش را خورد + تصویر

زنی در پارک جسد همسرش را خورد + تصویر

حوادث - ایران نیوز 24: پیرزن بازنشسته‌ای در روسیه همسر خود را بعد از مرگش مومیایی و اقدام به خوردن او در ملاعام کرد

طبق گفته‌های پلیس، تعدادی زن جوان که فرزندان خود را برای تفریح و بازی به پارک آورده بودند متوجه شدند پیرزنی روی نیمکت نشسته و جسد مومیایی شده‌ای را روی پاهایش گذاشته و با ولع می‌خورد. شاهدان عینی از ترس شروع به جیغ و فریاد کردند و فورا با پلیس تماس گرفتند.

پیرزن که این رفتار‌های آن‌ها را دید سریعا جسد را در پارک رها و پا به فرار گذاشت که بین راه توسط مردم دستگیر و به پلیس تحویل داده شد.پیرزن که لیدا نام دارد به مامورپلیس گفت: همسرم چندی پیش جان خود را از دست داده بود و من به دلیل علاقه زیاد به او، به جای خاکسپاری او را مومیایی و در خانه نگه داری کردم.

تقریبا از ۲ ماه پیش همسایه‌ها به دلیل بوی نامطبوعی که در خانه و ساختمان پیچیده بود گله و شکایت کردند، اما من که پنهانی اقدام به مومیایی کردن همسرم کرده بودم جرات بیان کردن قضیه را نداشتم، بنابراین تصمیم گرفتم خیلی نامحسوس او را به بیرون از خانه بیاورم تا کمی از بویش عوض شود، اما کم کم وسوسه شدم که از گوشت تن او بچشم که متاسفانه جویدن گوشت تن همسرم باعث ترس مردم در پارک شد. در حال حاضر این زن در بازداشت به سر می‌برد تا دادگاه و حکم مجازات او اعلام شود.

کلید واژه ها: جسد مومیایی آدم خواری
کد مطلب: 38610| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۱۲ ۱۴:۹:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب