کد مطلب: 38585| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۹ ۱۰:۵:۱۰| نسخه چاپی
این سه دختر پدرشان را به طرز فجیعی کشتند + تصویر

این سه دختر پدرشان را به طرز فجیعی کشتند + تصویر

حوادث - ایران نیوز 24: سه دختر روس که با پدرشان رابطه تنش‌آلودی داشتند او را به شکل هولناکی به قتل رساندند.

سه دختر نوجوان در مسکو، به قتل پدرشان اعتراف کردند. جنازه میخائیل خاچاتوریان، ۵۷ ساله، در حالی که ده‌ها ضربه چاقو روی آن معلوم بود، در مجاورت یک آپارتمان در شمال شرق مسکو پیدا شد. دختران خاچاتوریان با نام‌های کریستینا، ۱۹، آنجلینا ۱۸ و ماریا ۱۷ ساله، اعلام کردند که به خاطر بدرفتاری پدرشان، او را به ضرب چاقو و به طور مشترک به قتل رساندند.

این سه دختر در اعترافات‌شان نزد پلیس ادعا کردند که پدرشان به هروئین معتاد بوده و چندین بار آن‌ها را به تجاوز و قتل تهدید کرده است. کریستینا به پلیس گفت: " ما از او متنفر بودیم. ما فقط یک چیز را می‌خواستیم. اینکه از جلوی چشم ما برود به طوری که انگار هرگز او را نمی‌شناختیم. ما فقط می‌خواستیم از ما دور شود و هرگز بازنگردد."سه دختر ادعا کردند که در روز قتل، پدرشان آن‌ها را با چاقو تهدید کرده و آن‌ها سریعا چاقو را از او گرفته او را کشتند. همسایگان خاچاتوریان، او را یک مرد "ستمگر" توصیف کردند که به همه اطرافیانش آزار می‌رساند.

همسر او هم پس از سال‌ها آزار و اذیت از او جدا شده و پسر دانشجویش، از خانه بیرون انداخته شده است. به گزارش دیلی استار، یک دوست خانوادگی مدعی شد که او مطمئن است خاچاتوریان حداقل به یکی از دخترانش آزار جنسی رسانده است. این دوست گفت: " او همیشه آن‌ها را کتک می‌زد. یک بار آن‌ها را به جنگل برد و آن‌ها را به قتل تهدید کرد.

مادر بچه ها، از او فرار کرد و او هرگونه تماس با مادرشان را ممنوع کرده بود. پدر، با جهان جرم و جنایت ارتباط داشت و او به نوعی رئیس یک مافیا است". وبسایت خبری ۱۱۲، مدعی شد شواهدی در دست دارد که نشان می‌دهد خاچاتوریان یکی از دخترانش را به انجام اعمال جنسی مجبور کرده است. به گفته این وبسایت، این دختر پس از حمله جنسی، سعی کرد با خوردن تعداد زیادی قرص، خودکشی کند، اما پزشکان جان او را نجات دادند. خاچاتوریان، علاوه بر تجاوز به دخترانش، آن‌ها را هم به شدت کتک زده است. به طوری که آثار شکنجه روی بدن دختران وجود داشته است. او به گونه‌ای دخترانش را کتک می‌زد که جای کبودی زیر لباس آن‌ها پنهان شود.

بدرفتاری خاچاتوریان با دخترانش، علاوه بر خشونت بدنی، شامل خشونت کلامی هم می‌شود. یک بار که دوست یکی از دختران به منزل آن‌ها آمده بود، خاچاتوریان به دخترانش فحش‌های رکیکی داده است. دختران خاچاتوریان به جرم ارتکاب قتل عمد، ممکن است ۱۰ تا ۱۵ سال در زندان باقی بمانند.
 

 

 

کد مطلب: 38585| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۹ ۱۰:۵:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب