کد مطلب: 38539| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۳ ۱۳:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
جنجال عروسی لاکچری پسر سفیر ایران با مدل محجبه معروف +تصاویر

جنجال عروسی لاکچری پسر سفیر ایران با مدل محجبه معروف +تصاویر

اجتماعی - ایران نیوز 24: این روز‌ها عکس‌های یک عروسی پر زرق و برق در شبکه‌های اینستاگرامی دست به دست می‌شود، اما ماجرای این عروسی وقتی جنجالی می‌شود که همه متوجه می‌شوند این عکس‌ها متعلق به عروسی لاکچری پسر سفیر کشورمان در دانمارک است.

اعتراضات اینستاگرامی کاربران این فضای مجازی باعث به وجود آمدن حاشیه‌های زیادی برای عروسی فرزند سفیر دانمارک شده است. حاشیه‌هایی که البته از سوی او و همسرش بی جواب نمانده است. سیده آناشید حسینی یکی از افرادی است که از طریق اینستاگرام به عنوان یک مدل محجبه معرفی شده است و طرفداران زیادی دارد. او یک طراح لباس ۲۵ ساله است که حجاب و پوشش شیک و مدرن تعداد زیادی از افرادی را که حتی به حجاب علاقه و تمایل چندانی نداشته اند را به خودش جذب کرده است.

سیده آناشید حسینی، همسر امیر محسن مرادیان، یکی از طراحان جوان لباس‌های اسلامی است. امیر محسن مرادیان فرزند مرتضی مرادیان سفیر کشورمان در دانمارک است، اما آنچه این روز‌ها باعث شده است که اسم این زوج بیشتر سر زبان‌ها بیفتد، عکس‌هایی است که از مراسم ازدواج آن‌ها در گران‌ترین تالار عروسی شهرک غرب تهران منتشر شده است. این عکس‌ها حاشیه و جنجال زیادی را برای سفیر ایران در دانمارک به همراه داشته است و جالب‌تر این که برخی از رسانه‌ها می‌گویند که پدر او از هزینه‌های هنگفت این مراسم اظهار بی اطلاعی کرده است. حضور چهره‌های سیاسی در این مراسم لاکچری که یکی از گران قیمت‌ترین مراسم‌های عروسی لقب گرفته است، موجی از ناراحتی را برای مردم ایجاد کرده است.

پسر سفیر که قصد مصون داشتن پدرش از این واقعه و حواشی عروسی لاکچری را داشته است در ابتدا ادعا کرده است که پدرش از جزئیات مراسم مطلع نبوده و در عمل انجام شده قرار گرفته است. موج اعتراضات اینستاگرامی به این عروسی پر سر و صدا به خصوص در صفحه اینستاگرام «سیدمحمدمهدی صدرالساداتی» طلبه حوزه علمیه قم، باعث شد تا آناشید حسینی در صفحه اینستاگرامش واکنش نشان دهد و بدون اینکه شخص خاصی را مخاطب قرار دهد، با چند حدیث از ائمه بهتان و تهمت را نکوهش کند. پسر سفیر دانمارک هم در یکی از استوری‌های اینستاگرامش در پاسخ به همه اعتراضات و ناراحتی‌ها در پی عروسی لاکچری اش، مدعی شده است که برای این عروسی فقط ۵۰ میلیون تومان خرج کرده اند و این مبلغ زیادی محسوب نمی‌شود. سید محمد مهدی صدراساداتی هم بلافاصله بعد از واکنش‌های این زوج، با انتشار پست دیگری با اشاره به قیمت بالای کیف و ساعت گران بهای خانم حسینی در یکی از عکس هایش، نوشته است:

نمیخواستم این پست را بگذارم، اما آقای مرادیان (پسر سفیر) حقیر را متهم به دروغگویی کرد و سپس استوری منتشر کرد که ۵۰ میلیون خرج، مجلل محسوب نمیشود ... بعد خانم حسینی تعداد زیادی روایت درمورد تهمت زدن در پیجش گذاشت و تا آمدم جواب دهم، کامنت‌ها را بست.

دوستان زیادی از من خواستند توضیح دهم ...

بنده عرض میکنم، من فقط یک سؤال پرسیدم که آیا چنین عروسی در این وضعیت حرکت به سمت کاخ نشینی هست یا نه؟ همین ... (شاید اصلا مجانی بوده باشد، کاری به آن ندارم.)

حتی میتواند تمام برند‌هایی که خانم حسینی آن‌ها را میپوشد و در صفحه پابلیک خود تبلیغ حجاب میکند و اصرار دارد فیک نیستند نیز هدیه باشد ...

درمورد پنجاه میلیون خرج هم نظری ندارم دوستان خودشان میتوانند به پیج تالارمجلل دانیال رجوع کنند و بپرسند آیا قیمت این است یا شاید هم سقف کارت کشیدن در یک تراکنش باشد ...

نمیدانم، مهم هم نیست

خانوم آناشید حسینی و پسر آقای سفیر امیر محسن مرادیان در اسفند سال ۹۶ به عنوان مهمان در برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی دعوت شدند، اما این برنامه هیچ وقت پخش نشد.

کد مطلب: 38539| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۳ ۱۳:۴۸:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب