کد مطلب: 38521| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۱ ۸:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
جان تازه استارت آپ های بیمه ای با کمک «بیمه رازی»

جان تازه استارت آپ های بیمه ای با کمک «بیمه رازی»

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: شرکت بیمه رازی تصمیم گرفته به دنیای شگفت انگیز استارت آپ ها ورود کند. این فضا البته فقط به فروش محصولات منتهی نمی‌شود، بلکه دنیای جدید برندینگ است که می‌تواند با حداقل هزینه، حداکثر نتیجه را حاصل کند.

شرکت بیمه رازی تصمیم گرفته به دنیای شگفت انگیز استارت آپ ها ورود کند. این فضا البته فقط به فروش محصولات منتهی نمی‌شود، بلکه دنیای جدید برندینگ است که می‌تواند با حداقل هزینه، حداکثر نتیجه را حاصل کند.
مهدی ملکی، معاون برنامه ریزی و نوآوری شرکت بیمه رازی در این باره با خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان گفت و گو کرده و جزئیات این اقدام را تشریح کرده است. متن این گفت و گو را در ادامه می‌خوانید.
بررسی تطبیقی صنعت بیمه در سطح بین المللی و تحلیل مهم­ترین روندهای فناوری پیش­روی تاثیرگذار بر عملکرد و کسب و کار بیمه گری در دنیا نشان می‌دهد که استارت آپ ها، به صورت مستقیم و غیرمستقیم، نقش مهمی در توسعه بازار و آینده صنعت بیمه ایفا خواهند کرد.
ایجاد حوزه‌های تاثیرگذار جدیدی مانند اینترنت اشیاء، تعریف کانال‌های عرضه جدید مبتنی بر فناوری، توسعه قابلیت‌های هوش تجاری و تحلیل داده‌های بزرگ، مشارکت بیمه گران با نابیمه گران در عرضه محصولات بیمه‌ای و ، موجب شد شرکت بیمه رازی در برنامه استراتژیک خود، تقویت کسب و کار دیجیتال را در تدوین مأموریت، چشم انداز، اهداف، استراتژی‌ها و همچنین برنامه‌های عملیاتی خود در نظر بگیرد و سیاست‌های ویژه‌ای برای حمایت و سرمایه گذاریروی استارت آپ ها در دستور کار قرار دهد.

کد مطلب: 38521| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۱ ۸:۳۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب