کد مطلب: 38467| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۹ ۸:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
آغاز جشنواره تابستانی شادستان برای کودکان محله های مرکزی پایتخت

آغاز جشنواره تابستانی شادستان برای کودکان محله های مرکزی پایتخت

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: از سوی شهرداری منطقه 11 "جشنواره تابستانی شادستان" برای کودکان با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان و دانش آموزان از اول تیر تا 18 شهریور ماه در محله های مرکزی شهر تهران برگزارخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 ضمن اعلام این خبر با بیان این که جشنواره تابستانی شادستان با شعار "تهران شهر دوستدار کودک" از سوی معاونت اجتماعی و فرهنگی در حال اجراست؛ گفت: در طول روزهای تابستان برنامه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، علمی و ادبی برای کودکان و نوجوان برگزاری می شود که برگزاری تئاتر عروسکی با موضوع فرهنگ شهروندی برای کودکان در بوستان دانشجو ، برگزاری تورهای گردشگری تهران قدیم در بافت تاریخی شهر تهران و برگزاری کارگاه های آموزشی از جمله دوره های آموزشی بازی های فکری ویژه کودکان و نوجوانان در سرای محلات 17 گانه منطقه 11  از جمله مهم ترین برنامه های جشنواره شادستان است.
آبادیان افزود: در قالب برنامه خیابان در دست بچه ها، یک خیابان در محله های مرکزی شهر تهران در اختیار کوکان و نوجوانان قرار می گیرد و برنامه های فرهنگی برای کودکان ونوجوانان در آن  به اجرا گذاشته می شود.
او همچنین از برگزاری جشنواره طولانی ترین نقاشی  با مشارکت 3 هزار نفر از کودکان در بوستان رازی در روزهای تابستان خبر داد.

کد مطلب: 38467| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۹ ۸:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب