کد مطلب: 38433| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۱ ۹:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
 تشریح ویژه برنامه های سازمان خدمات اجتماعی در هفته کارآفرینی

تشریح ویژه برنامه های سازمان خدمات اجتماعی در هفته کارآفرینی

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از اجرای بیش از ۱۰ برنامه به مناسبت هفته کارآفرینی، با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، اکبر نعمتی سرپرست این سازمان هدف از اجرای این برنامه ها را افزایش نشاط اجتماعی شهروندان و ترویج فرهنگ کسب و کار و کارآفرینی عنوان کرد وگفت: بهره‏گیری از ظرفیت و قابلیت های بوستان ها ، سرای محلات ، فضای تبلیغاتی و مراکز خدمات اجتماعی ضروری بنظر می رسد .

نعمتی ضمن تشریح ویژه برنامه های هفته کارآفرینی ، افزود: انعقاد تفاهم نامه با امضاء شهردار تهران  و وزیر تعاون ، كار و رفاه اجتماعي، توربازديد از مراكز آموزش فني و حرفه اي شهر تهران و برپايي نشست هاي تخصصي با موضوع نقش مهارت در توسعه كسب و كار و كارآفريني در سطح مناطق ۲۲ گانه ،  از جمله برنامه های در دست اقدام این سازمان برای هفته ی کارآفرینی می باشد .

وی از برپايي نمايشگاه (مشاوره شغلي - مهارت آموزي ) در بوستان لاله منطقه ۶ خبرداد و تصریح کرد: در تلاشیم که در بیش از ۳۰ غرفه خدمات و دستاوردهای حوزه مهارت آموزی و مشا غل نوین ارائه دهیم.نعمتی همچنین برپايي گذر مهارت در سطح مناطق را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد و اظهار داشت: هدف از اجرای این برنامه آشنایی شهروندان با مهارت های فنی است که از طریق حضور در یک دوره کوتاه مدت  ۲ ساعته و آشنایی بامباحث ،گواهی حضور با تأیید سازمان آموزش فنی و حرفه ای شهرداری تهران به آنان اعطاء خواهد شد .

  برگزاري كارگاه هاي تخصصي و مهارت افزايي ويژه صاحبان كسب و كارها، اكران پيام هاي فرهنگي و آموزشي و آماده سازي دهكده مهارت در منطقه۱۶ از دیگر اقدامات سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در هفته ی کارآفرینی می باشد . گفتنی است ۳۱ تیر ماه تا ۶مرداد به عنوان هفته مهارت انتخاب و ششم مرداد‌ روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای نام‌گذاری شده است و شهرداری برنامه های مختلفی را با همکاری فنی و حرفه ای در این حوزه برگزار می کند.

 

 

کد مطلب: 38433| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۵/۱ ۹:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب