کد مطلب: 38412| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۸:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
نخستین دستگاه خودبانک(VTM)  بانک آینده، در کیش راه‌اندازی شد

همزمان با جشنواره تابستانی کیش؛

نخستین دستگاه خودبانک(VTM) بانک آینده، در کیش راه‌اندازی شد

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: نخستین دستگاه خودبانک (VTM) بانک آینده، هم¬زمان با آغاز جشنواره تابستانی کیش در فرودگاه بین¬المللی جزیره کیش راه¬اندازی شد.

بانک آینده، دستگاه خودبانک (VTM) را با هدف گسترش شعب الکترونیکی و در راستای شتاب­دهی به روند توسعه و پیشرفت در نظام بانکداری الکترونیکی و ارتقای رضایت­مندی مشتریان، راه­اندازی کرده است. دستگاه VTM که مخفف Virtual Teller Machine است، نسل جدید و پیشرفته‌ دستگاه‌های خودپرداز است که علاوه بر  ارائه تمام  خدمات خودپرداز  به مشتریان، از  قابلیت انجام بخش عمده­ای از  خدمات بانکی شعب و  باجه­­های فیزیکی مانند: افتتاح انواع حساب­های بانکی، درخواست صدور و دریافت سپرده و صدور دسته چک به­ صورت الکترونیکی، برخوردار است.

در این سیستم، مشتری با قرار گرفتن در مقابل دستگاه، می­تواند؛ با متصدی بانکی، به صورت صوتی و تصویری (ویدئو کنفرانس)، ارتباط برقرار کرده، از او مشاوره و راهنمایی گرفته و تمام عملیات بانکی خود را با دستگاه مذکور به انجام برساند. احراز هویت، ارائه و تحویل مدارک شناسایی مورد نیاز، ثبت اثر انگشت و امضای مشتری برای انجام هر گونه عملیات بانکی، از قابلیت­های ویژه دستگاه وی تی ام است.

در سیستمVTM   ؛مشتری، می­تواند؛ علاوه بر انجام اقداماتی، نظیر: درخواست رمز اینترنت بانک و تلفن بانک، انتقال وجه داخلی‌(از سپرده)، انتقال وجه بین بانکی‌(ساتنا و پایا)، اینترنت بانک، صدور کارت نقدی، از امکان درخواست‌های صدور و خرید کارت هدیه با مبلغ و طرح­های دلخواه، صورت­حساب سپرده، گواهی تمکن مالی و واگذاری چک، بهره­مند ­شود.

ارائه خدمات مشاوره­ای و راهنمایی به مشتریان از طریق ویدئو کنفرانس، درخواست صدور دسته چک، درخواست صدور مجدد دسته چک، پرداخت اقساط تسهیلات، اعلام مانده حساب، صورت­حساب کارت، دریافت و پرداخت وجه نقد، از دیگر مزیت­های سیستم VTM است. نصب زیرساخت­های لازم و راه­اندازی نخستین دستگاه  VTM بانک آینده، به مناسبت آغاز جشنواره تابستانی کیش و برای تسهیل امور بانکی مسافران و گردشگران کیش و مشتریان بانک آینده در فرودگاه بین­المللی کیش، در استان هرمزگان صورت گرفته است.

گفتنی است؛ «جشنواره تابستانی کیش» از روز جمعه هشتم تیرماه 1397 آغاز شده و تا پانزدهم شهریورماه (به مدت 70 روز) ادامه دارد و بانک آینده با شعار حمایت از «گردشگری داخلی»، به­عنوان یک کالای ایرانی، از حامیان اصلی این رویداد تابستانی است.

 

کد مطلب: 38412| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۸:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب