کد مطلب: 38231| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۱۶ ۹:۳:۱۰| نسخه چاپی
برنامه های شاد و مفرح قطب گردشگری شرق تهران به مناسبت عید سعید فطر

برنامه های شاد و مفرح قطب گردشگری شرق تهران به مناسبت عید سعید فطر

شهرداری حمل و نقل - ایران نیوز 24: شهردار منطقه 13 از برگزاری برنامه های شاد و مفرح در قطب گردشگری شرق تهران خبر داد و گفت: معاونت فرهنگی و اجتماعی سعی دارد با برگزاری برنامه های شاد و مفرح در قطب گردشگری شرق تهران، فضای شاد و با نشاطی را در منطقه به وجود آورد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13 عید سعید فطر را  یکی از مهم ترین جشن ها و اعیاد مسلمانان و عید شکرگزاری از پروردگار دانست و افزود:  مسلمانان روزه دار که ماه رمضان را به روزه داری به پا داشته و از خوردن و آشامیدن و بسیاری از کارهای مباح دیگر امتناع ورزیده اند، پس از گذشت ماه رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را از خداوند می طلبند، اجر و پاداشی که خود خداوند به آنان وعده داده است.
وی با بیان اینکه منطقه 13 در آستانه بزرگترین عید مسلمانان ، حال و هوای ویژه ای داشته و مردم خود را برای عید و آئینهای زیبای آن آماده می کنند اظهار داشت: در همین رابطه شهرداری منطقه 13  نیز برنامه های متنوعی ای را برای این ایام در نظر گرفته است تا در شادی شهروندان سهیم و شریک باشد.
وی ادامه داد :به مناسبت فرا رسیدن عید فطر و با توجه به لزوم فضاسازی به مناسبت این عید بزرگ در محلات این منطقه  با استفاده از بنرهای تبریک و ریسه های چراغ رنگی  و پارچه ای فضاسازی ویژه ای صورت می گیرد.شهردار منطقه تصریح کرد: همچنین نیروهای خدماتی نیز با برنامه ریزی منظم خیابان های منطقه را پاکیزه می کنند تا شهر بیشتر حال و هوای این روزهای مبارک را داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: مقدمات و هماهنگی ها برای برگزاری یکپارچه نماز جماعت روز عید فطر در سراسر منطقه صورت گرفته تا همه شهروندان بتوانند به راحتی در این نماز باشکوه شرکت کنند. شهردار منطقه یادآور شد:شهرداری منطقه  سعی دارد با برگزاری برنامه های شاد و مفرح در قطب گردشگری شرق تهران، فضای شاد و با نشاطی را در منطقه  به وجود آورد تا فضای شهری منطقه  برای شهروندان فهیم و مومن دلنشین تر شود.

کد مطلب: 38231| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۳/۱۶ ۹:۳:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب