کد مطلب: 38081| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۲۵ ۱۱:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
8 عروسی پرخرج سلبریتی‌ها در دنیا+ تصاویر

8 عروسی پرخرج سلبریتی‌ها در دنیا+ تصاویر

گوناگون - ایران نیوز24: به بهانه نزدیک شدن به مراسم ازدواج سال بین زوج سلطنتی پرنس هری و مگان مارکل 8 تا از گران‌ترین عروسی‌های تاریخ را با هم مرور می‌کنیم.

پیش‌بینی می‌شود هزینه مراسم ازدواج پرنس انگلستان به رقم نجومی 32 میلیون پوند برسد. ولی این زوج تنها کسانی نیستند که مهمترین روز زندگی‌شان را با ولخرجی تمام سپری می‌کنند. در ادامه 8 مراسم ازدواج بین افراد معروف را که افراط درهزینه‌های مراسم را به سطح جدیدی کشانده‌اند بررسی می‌کنیم.

کیم کارداشیان و کریس هامفریز

این زوج 10 میلیون دلار برای مراسم ازدواج‌شان خرج کردند که شامل تاج الماس و سه لباس عروسبرای کیم می‌شد. این مبلغ به حدود 138 هزار دلار به ازای هر روز از ازدواج 72 روزه آنها می‌رسد.

وین رونی و کالین رونی

مراسم عروسی 4 روزه ستاره فوتبال در ایتالیا 5 میلیون پوند خرج داشت. این مراسم شامل مهمانی Party بزرگی در یک کشتی تفریحی می‌شد.

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل

خواننده معروف برای ازدواجش با ستاره هالیوود 6.5 میلیون دلار خرج کرد. آنها یک هتل را کاملا کرایه کرده و با پرداخت پول حتی ساختمان‌های اطراف را هم بسته بودند تا خبرنگارها را دور نگه دارند.

کیم کارداشیان و کانیه وست

مبلغ دقیق این ازدواج پرحرف و حدیث اعلام نشده ولی مطمئنا از ازدواج قبلی کیم بیشتر است. عجیب‌ترین جزئیات این عروسی حک اسم هر مهمان روی یک لوح مرمری ایتالیایی بود.

دونالد و ملانیا ترامپ

اسم دونالد ترامپ همیشه افراط را به خاطر می‌آورد. پس عجیب نیست که مراسم ازدواج او با ملانیا در سال 2005 جزو این لیست باشد. تنها لباس عروس ملانیا در این مراسم 125 هزار دلار قیمت داشت.

تام کروز و کیتی هولمز

این زوج هالیوودی با 2 میلیون دلار یک قصر ایتالیایی را برای عروسی‌شان کرایه کرده بودند. از مهمان‌های سرشناس این مراسم می‌توان به جنیفر لوپز، ویل اسمیت و بکام‌ها اشاره کرد.

دیوید و ویکتوریا بکام

روز 800 هزار پوندی بکام‌ها در سال 1999، 230 مهمان داشت. لباس عروسی ویکتوریا و تخت پادشاهی مخمل جزو افراطی‌ترین هزینه‌های یکی از پر سروصداترین عروسی‌های تاریخ بود.

پرنس ویلیام و کیت میدلتون

مراسم ازدواج سلطنتی 23 میلیون پوندی این زوج در سال 2011 24 میلیون بیننده از سرتاسر جهان داشت. 1900 مهمان هم در عروسی نوه بزرگ ملکه الیزابت شرکت داشتند.

 

 

کد مطلب: 38081| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۲۵ ۱۱:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب