کد مطلب: 38070| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۹:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
اعلام کاندیداتوری رئیس اتحادیه مصالح ساختمانی در انتخابات اتاق اصناف با شعار « اتاق اصناف، شفاف و شیشه ای»

اعلام کاندیداتوری رئیس اتحادیه مصالح ساختمانی در انتخابات اتاق اصناف با شعار « اتاق اصناف، شفاف و شیشه ای»

صنایع و بازرگانی و معدن - ایران نیوز 24: رئیس اتحادیه مصالح ساختمانی با بیان اینکه یکی از چالش های کنونی اتاق اصناف « عدم شفافیت نظری و ابراز سلایق مختلف روسای اتحادیه نسبت به عملکرد اتاق اصناف» می باشد، از اعلام کاندیداتوری خود در انتخابات آینده با شعار« اتاق اصناف، شفاف و شیشه ای» خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایران نیوز 24 ، اسماعیل کاظمی ارتباط با بدنه اصلی اتحادیه ها،  تعامل مستمر با افراد مرتبط  فارغ از سیاست زدگی، گسترش اقتصاد و کسب وکار اصناف، آموزش و ارتقاء  سطح دانش و آگاهی واحدهای صنفی  و توجه به دغدغه اصناف در مورد کسب و کار مجازی و  مرتفع کردن مشکلات اصناف با سازمان های بیمه ای را از برنامه های اصلی خود نام برد و افزود: یکی از دغدغه های اصلی که این روزها گریبانگیر اتحادیه ها شده است عدم شفاف سازی در میزان مالیات اصناف می باشد. بعبارت دیگر باید تصریح کرد که اصناف با مالیات دادن هیچ مشکلی ندارند، تنها تقاضای ما شفاف سازی در میزان پرداختی سالیانه آن است  که متاسفانه این مهم تاکنون فراهم نشده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی ادامه داد: من از گروه شبکه توزیعی که 14 کاندید دارد با شعار «اتاق اصناف شفاف و شیشه ای» که آن را به معرض نمایش در آوریم و درعمل بدون هیچ حاشیه ای باشیم به این عرصه ورود کرده ام. وی تاکید کرد: ما دولتی نیستیم و اعتقاد داریم باید با دولت همکاری کنیم چون همه اهداف با تعامل دولت و سایر نهادها به ثمر می رسد. همچنین باید برای چهار سال آینده برنامه داشته باشیم و پایان هر دوره یک گزارش کامل به اجلاس ارایه دهیم، نه مثل سال 96 که تنها 6 جلسه برگزار شد. ما نباید فرصت سوزی کنیم و وعده وعید بیهوده بدهیم. می بایست تعامل داخلی و بیرونی اتاق را تقویت کنیم. کاظمی گفت: کسی که به اصناف و هیئت رئیسه وارد می شود باید سیاسی باشد ولی ما سیاست زدگی را قبول نداریم باید به اندازه ای به سیاست ورود پیدا کرد که مستلزم نیاز است و از آن به عنوان یک اهرم سازنده استفاده کنیم.

کد مطلب: 38070| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۹:۵۶:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب