کد مطلب: 37983| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۶ ۹:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
زهرا رهنورد از محل حصر خارج نشد

زهرا رهنورد از محل حصر خارج نشد

سیاسی - ایران نیوز 24: رهنورد هنوز از حصر خارج نشده است. اسماعیل دوستی، عضو حزب اعتماد ملی مدعی رفع حصر زهرا رهنورد شده است.

او در گفت وگویی که با روزنامه اعتماد داشته می‌گوید: مشکل خانم رهنورد حل شده و از حصر بیرون آمده‌اند، رفت‌وآمد ایشان عادی شده و می‌توانند بروند و بیایند. بر همین اساس به نظر من رفع حصر رو به بهبود است. قاسم میرزایی نکو، از اعضای کمیته رفع حصر مجلس هم خبر رفع حصر زهرا رهنورد را تایید کرده است. این نماینده مجلس به خبرگزاری ایلنا گفته حکم رفع حصر خانم رهنورد را شورای عالی امنیت ملی صادر کرده است و ابلاغ این حکم به ایشان صحت دارد.

او به سایت انتخاب نیز گفته: «بیش از ۲ ماه است، شاید هم از قبل از عید، خانم رهنورد آزاد بودند و می‌توانستند هر جایی از جمله خانه دخترشان بروند. با این حال، خانم رهنورد مراعات مهندس موسوی را می‌کردند و کنار ایشان بوده اند. اما در نهایت هر جا بخواهند می‌توانند بروند.»

شنیده‌های فرارو حاکی از آن است که زهرا رهنورد هنوز در محل حصر است. آن گونه که فرارو خبردار شده است زهرا رهنورد گفته حاضر نیست بدون میرحسین موسوی از حصر خارج شود. ارتباطات میرحسین موسوی و زهرا رهنورد نیز در حد بستگان درجه یک است. فرارو تلاش کرد صحت و سقم اخبار منتشر شده و شنیده خود را از یکی از اعضای خانواده موسوی جویا شود که البته این تلاش‌ها تا کنون بی ثمر مانده است.

کد مطلب: 37983| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۶ ۹:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب