کد مطلب: 37967| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۰ ۹:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
اعطای نشان عالی مدیر سال 1396 به مدیرعامل بانک پارسیان

اعطای نشان عالی مدیر سال 1396 به مدیرعامل بانک پارسیان

بانک و بیمه - ایران نیوز 24: در سومین اجلاس سراسری مدیران نمونه و موفق کشور، نشان‌عالی مدیر سال، به پاس خدمات ارزنده در نظام بانکداری و اقتصادی کشور، به دکتر کورش پرویزیان مدیر عامل بانک پارسیان اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان؛ در این گردهمایی که کریمی، معاون طرح و برنامه و  وحید نیا، سرپرست روابط عمومی  از بانک پارسیان  و همچنین مسؤولان دستگاه‌های اجرایی، اعضای هیات مدیره انجمن مدیریت اجرایی کشور، روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها،  استادان دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی، مدیران ارشد و کارشناسان سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی و همچنین علی دایی، چهره ماندگار ملی در عرصه ورزش و صنعت حضورداشتند؛ لوح و نشان عالی دکتر پرویزیان به عنوان مدیر موفق سال 96  را مریم وحیدنیا، سرپرست روابط عمومی بانک پارسیان به نمایندگی دریافت کرد.

شایان ذکر است؛ مهمترین دستاوردهای این اجلاس، عضویت حقوقی بانک پارسیان و عضویت حقیقی مدیرعامل  این بانک در انجمن مدیریت اجرایی ایران است. گفتنی است سخنرانی مسؤولان و مقامات عالی کشور در حوزه مدیریت اسلامی، ارایه آخرین روش‌های نوین مدیریتی در حوزه اقتصاد مقاومتی و نشست‌های تخصصی و آموزشی از دیگر برنامه‌های این اجلاس بود.

کد مطلب: 37967| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۰ ۹:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب