کد مطلب: 37957| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۳ ۹:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
جدیدترین روش اعدام توسط داعش !+ تصاویر (16+)

جدیدترین روش اعدام توسط داعش !+ تصاویر (16+)

بین الملل - ایران نیوز 24: یکی از عناصر گروه تروریستی داعش در شهر یرموک سوریه، یک زندانی را به روش جدید و هولناکی اعدام کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی دیلی میل، جنایتکاران گروه تروریستی داعش ISIS به استفاده از روش‌های عجیب شکنجه Torture و اعدام execution معروف هستند.یک عنصر گروه تروریستی داعش در شهر یرموک سوریه، در جدیدترین روش اعدام، زندانی Prisoner خود را با استفاده از چوب و کابل برق به شکل یک بمب هوایی درآورد و پس از قرار دادن مواد منفجره داخل کلاه نظامی قربانی، او را با سر از ارتفاع به پایین پرتاب کرد.

تصاویر به دست آمده از این جنایت Crime هولناک که به وسیله اعضای این گروه تروریستی ثبت شده است، نشان می دهد جنایتکار داعشی با استفاده از چوبی که به پشت گردن قربانی بسته است سعی دارد از تماس مستقیم سر او با زمین حین پرتاب از ارتفاع مطمئن شود.گروه تروریستی داعش از سال 2011 و با هدف گسترش قلمرو خود، در بخش هایی از سوریه نفوذ کرد و جنایات متعددی را در این کشور مرتکب شد. سال گذشته، ارتش سوریه با حمایت ایران و روسیه موفق به فروپاشی و نابودی هسته اصلی این گروه ترویستی شد. در حال حاضر، تعداد اندکی از عناصر داعش در بخش هایی از سوریه به صورت مخفیانه به جنایت های خود ادامه می دهند.

 

کلید واژه ها: اعدام داعش انفجار
کد مطلب: 37957| زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۳ ۹:۵۱:۱۰| نسخه چاپی
:: نقل و نشر مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است ::
طراحی و تولید : دلتا وب